Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Użytkownik
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Użytkownicy online
Aktualnie jest 12 użytkowników online.
» 0 Użytkownik(ów) | 12 Gość(i)

 
  Plany Marvela
Napisane przez: Young TV Polska - 15.07.2012, 23:37 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Odpowiedzi (7)W ostatnim czasie (w tym także na trwającym wciąż konwencie Comic-Con) Marvel poinofmował o kilku decyzjach dotyczących produkcji zarówno na mały jak i na duży ekran.

W najbliższym czasie na ekrany kin trafią następujące pozycje oparte na komiksach Marvela:

03.05.2013 - Iron Man 3
26.07.2013 - The Wolverine
08.11.2013 - Thor: The Dark World
04.04.2014 - Captain America: The Winter Soldier
02.05.2014 - The Amazing Spider-Man 2
18.07.2014 - X-Men: First Class 2
01.08.2014 - Guardians of Galaxy

Ponadto pełną parą ruszyły prace nad kilkoma filmami, które wciąż nie mają określonej daty premiery (choć najbardziej prawdopodobną wydaje się rok 2015). Mowa tu o zrestartowanych "Fantastic Four" i "Daredevil", kontynuacji "The Avengers" oraz nowym projekcie "Ant Man".

Jeśli chodzi o seriale na mały ekran to już w 2013 roku zobaczymy nową kreskówkę o Hulku pt. "Hulk and the Agents of S.M.A.S.H.". W tym samym roku zadebiutuje nowy serial o Avengersach pt. "Avengers Assemble" w miejscu oficjalnie zamkniętego po 52 odcinkach "Avengers: Potęga i Moc". Nowych odcinków nie doczeka się także najprawodopodobniej "Iron Man: Armored Adventures". Coraz głośniej mówi się bowiem o nowej kreskówce z Iron Manem, która miałaby zadebiutować jeszcze w 2013 roku. Ponadto krążą plotki o nowym serialu animowanym o X-Menach. Z trwających produkcji najlepiej wiedzie się obecnie "Mega Spider-Manowi", który doczeka się drugiego sezonu.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Kanały dziecięce w lipcu
Napisane przez: Young TV Polska - 15.07.2012, 17:17 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedziW lipcu wszystkie czołowe stacje dziecięce przystopowały z premierami nowych odcinków. Poniżej prezentujemy nowości lipcowe stacji głównej grupy docelowej telewizji dziecięcej (7-14):

Boomerang

Boomerang przygotował na wakacje nowy program pt. "Bajanie z Cartoonito", w którym dzieci prezentują swoim rówieśnikom popularne bajki. W lipcu pojawi się 10 odcinków tego serialu.

Cartoon Network

W lipcu oprócz licznych maratonów i seansów filmowych Cartoon Network pokaże nowe odcinki "Ben 10: Ultimate Alien" oraz "Hero 108". Pojawi się także finał pierwszego sezonu "Inazuma 11".

Disney Channel

W nowym miesiącu na Disney Channel zadebiutuje jedna z klasyk amerykańskiej wytwórni pt. "Bernard i Bianka w krainie kangurów". Pojawią się także nowe epizody najbardziej popularnych seriali stacji: "Jessie", "Taniec, rządzi!", "Powodzenia, Charlie!", "Bujdy na resorach", "Nadzdolni".

Disney XD

W lipcu w Disney XD pojawi się długo wyczekiwany finał serialu "Suite Life: Nie ma to jak statek" oraz nowe odcinki "Iron Man: Armored Adventures", "Fineasz i Ferb", "Szczury laboratoryjne" i "Kick Strach się bać".

Nickelodeon

Nickelodeon przygotował na wakacje pokazy przedpremierowe nowych sezonów swoich największych hitów: trzecich serii "Pingwinów z Madagaskaru" oraz "Big Time Rush", a także szóstego sezonu "iCarly". Oprócz tego lipiec przyniesie nowe odcinki "Tajemnic domu Anubisa", "Spongeboba - kanciastoportego" i nowej animacji "Monsuno".

teleTOON+

W lipcu na teleTOON+ pojawią się nowe odcinki następujących produkcji: "Mia i ja", "Groove High", "Operacja Plankton", "Kumple z dżungli" i "Tempo Express".

Pełen przewodnik po premierach w/w stacji znajdziecie tutaj

Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Superherosi Marvela w "Fineaszu i Ferbie"
Napisane przez: Young TV Polska - 15.07.2012, 16:42 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedziDisney Channel zapowiedziało produkcję specjalnego odcinka serialu "Fineasz i Ferb", w którym tytułowi bracia spotkają... bohaterów Marvela. Superherosi Marvela przedostaną się do świata Fineasza i Ferba przy pomocy najnowszego wynalazku Dundersztyca, niestety przy okazji stracą swoje moce. Fineasz i Ferb będą starali się pomóc Spider-Manowi, Hulkowi, Thorowi i Iron Manowi w odzyskaniu swoich umiejętności, by powstrzymać Dundersztyca, który we współpracy z Red Skullem, Venomem, Whiplashem i M.O.D.O.K.'iem będzie realizował swój kolejny niecny plan. Odcinek pt. "Phineas and Ferb: Mission Marvel" zadebiutuje w przyszłe wakacje.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  "Powodzenia, Charlie!" z czwartym sezonem
Napisane przez: Young TV Polska - 15.07.2012, 16:27 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedziDisney Channel zamówiło czwarty już sezon jednej z najpopularniejszych własnych produkcji, "Powodzenia, Charlie!". Obecnie w USA trwa premiera trzeciej serii (do tej pory wyemitowano 10 epizodów), zaś polscy fani czekają na upragniony finał drugiego sezonu, który nastąpi najwcześniej po wakacjach.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Więcej odcinków "Legend Korry"
Napisane przez: Young TV Polska - 15.07.2012, 16:14 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedziNickelodeon zamówił kolejne 26 odcinków popularnej animacji pt. "The Legend of Korra", która jest kontynuacją kreskówki "Awatar - Legenda Aanga". Na chwilę obecną w USA wyemitowano 12 odcinków pierwszej księgi "Legend Korry", zaś kolejne 14 epizodów, które składać się będzie na księgę drugą, pojawi się na początku 2013 roku. Kolejne 26 odcinków utworzy księgę trzecią i czwartą. W Polsce premiera "Legend Korry" odbędzie się na kanale Nickelodeon Polska we wrześniu bieżącego roku.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Nowe Żółwie już we wrześniu
Napisane przez: Young TV Polska - 15.07.2012, 16:04 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedziŚwiatowa premiera najnowszego serialu poświęconego Wojowniczym Żółwiom Ninja została wyznaczona na 29 września. Pierwszy specjalny, jednogodzinny epizod zostanie wyemitowany o godzinie 11:00 (17:00 według polskiego czasu) na amerykańskim kanale Nickelodeon. Serial został wykonany w grafice komputerowej. Pierwszy sezon będzie liczył 26 odcinków. Żadna polska telewizjia nie zapowiedziała jeszcze premiery tej animacji, ale nie wykluczone, że po kreskówkę sięgnie Nickelodeon Polska.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Czerwiec w Disney Channel i Disney XD
Napisane przez: Young TV Polska - 16.05.2012, 22:20 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedzi

Czerwiec na kanałach Disney'a oprócz nowych odcinków najpopularniejszych seriali przyniesie długo wyczekiwany finał "Suite Life: Nie ma to jak statek", liczne premiery filmowe oraz premierę nowego serialu.Największym wydarzeniem czerwca w Disney Channel będzie z pewnością premiera długo odwlekanego finału serialu "Suite Life: Nie ma to jak statek", który swój bieg za oceanem zakończył już ponad rok temu! Oprócz finału przygód Zacka i Cody'ego zobaczymy nowe odcinki większości z trwających obecnie seriali Disney Channel: "Do dzwonka", "Z innej beczki", "Powodzenia, Charlie!", "Austin i Ally", Fineasz i Ferb" i "Nadzdolni". Stacja rozpocznie także premiery trzeciej serii spin-offu filmu "Auta", pt. "Bujdy na resorach". Nie zabraknie licznych premier filmowych. 10 czerwca Disney Channel wyemituje ostatnią część trylogii "Król Lew" zwaną "Króle Lew 1 i 1/2" lub "Król Lew 3: Hakuna Matata". 17 czerwca stacja wyświetli film aktorski "Inspektor Gadżet", który w najbliższy weekend będzie miał swoją premierę w Disney XD. Na rozpoczęcie wakacji Disney Channel wyemituje film "Wakacje: żegnaj szkoło".

Nieco skromniej prezentują się plany Disney XD. Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej stacja wyemituje ostatnie odcinki trzeciej serii "Galactik Football", a także tematyczny odcinek "Do dzwonka". Po licznych pokazach przedpremierowych już 2 czerwca zadebiutuje nowy sezon kreskówki "Iron Man: Armored Adventures". Druga z produkcji Marvela pt. "Mega Spider-Man" po raz kolejny pojawi się jedynie w ramach pokazu przedpremierowego. W czerwcu Disney XD zadebiutuje nowy serial aktorski pt. "Szczury laboratoryjne", którego prapremierę będzie można zobaczyć jeszcze w tym miesiącu. Propozycje filmowe stacji to produkcje znane z Disney Channel, a więc kolejne dwie części "Króla Lwa" oraz kontynuacja animacji "Tarzan".
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Czerwiec w Disney XD i Disney Channel
Napisane przez: Young TV Polska - 16.05.2012, 22:20 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedzi

Czerwiec na kanałach Disney'a oprócz nowych odcinków najpopularniejszych seriali przyniesie długo wyczekiwany finał "Suite Life: Nie ma to jak statek", liczne premiery filmowe, jak również premierę nowego serialu.Największym wydarzeniem czerwca w Disney Channel będzie z pewnością premiera długo odwlekanego finału serialu "Suite Life: Nie ma to jak statek", który swój bieg za oceanem zakończył już ponad rok temu! Oprócz finału przygód Zacka i Cody'ego zobaczymy nowe odcinki większości z trwających obecnie seriali Disney Channel: "Do dzwonka", "Z innej beczki", "Powodzenia, Charlie!", "Austin i Ally", Fineasz i Ferb" i "Nadzdolni". Stacja rozpocznie także premiery trzeciej serii spin-offu filmu "Auta", pt. "Bujdy na resorach". Nie zabraknie licznych premier filmowych. 10 czerwca Disney Channel wyemituje ostatnią część trylogii "Król Lew" zwaną "Króle Lew 1 i 1/2" lub "Król Lew 3: Hakuna Matata". 17 czerwca stacja wyświetli film aktorski "Inspektor Gadżet", który w najbliższy weekend będzie miał swoją premierę w Disney XD. Na rozpoczęcie wakacji Disney Channel wyemituje film "Wakacje: żegnaj szkoło".

Nieco skromniej prezentują się plany Disney XD. Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej stacja wyemituje ostatnie odcinki trzeciej serii "Galactik Football", a także tematyczny odcinek "Do dzwonka". Po licznych pokazach przedpremierowych już 2 czerwca zadebiutuje nowy sezon kreskówki "Iron Man: Armored Adventures". Druga z produkcji Marvela pt. "Mega Spider-Man" po raz kolejny pojawi się jedynie w ramach pokazu przedpremierowego. W czerwcu Disney XD zadebiutuje nowy serial aktorski pt. "Szczury laboratoryjne", którego prapremierę będzie można zobaczyć jeszcze w tym miesiącu. Propozycje filmowe stacji to produkcje znane z Disney Channel, a więc kolejne dwie części "Króla Lwa" oraz kontynuacja animacji "Tarzan".
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Robin van Persie w konkursie CN!
Napisane przez: Young TV Polska - 16.05.2012, 21:59 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedzi

Holenderski piłkarz Robin van Persie i Cartoon Network rozpoczynają wspólny konkurs „Podaj do Cartoon Network”, w którym młodzi fani piłki nożnej z Europy mają niepowtarzalną szansę wygrać sesję treningową z utalentowanym napastnikiem Arsenalu. Trening odbędzie się w wakacje w Londynie.Konkurs rozpocznie się 1 czerwca i będzie promowany zarówno na antenie Cartoon Network jak i na stronie internetowej stacji, gdzie dzieci będą mogły dowiedzieć się w czym tkwi sekret sukcesu Robina van Persie. Piłkarz w specjalnym wywiadzie opowie o tym jak trenować, by stać się najlepszym, pokaże archiwalne materiały, w których będzie można zobaczyć, jak grał jako młodzik oraz zaprosi dzieci do przesyłania filmów wideo na stronę http://www.cartoonnetwork.pl/podajdocn prezentujących ich piłkarskie umiejętności np. żonglowanie czy utrzymywanie piłki na głowie.

Przeglądu wszystkich nadesłanych filmów dokona panel jurorów konkursu „Podaj do Cartoon Network” z Pedro Pinto, dziennikarzem redakcji sportowej CNN, na czele. 20 najlepszych klipów zakwalifikowanych do finału zostanie umieszczonych na stronie konkursowej, gdzie internauci będą mogli zagłosować na najlepszy klip. Zwycięzca głosowania w nagrodę wyjedzie w sierpniu do Londynu na specjalną sesję treningową, którą poprowadzi kapitan Arsenalu. Laureatowi konkursu towarzyszyć będzie 8 zwycięzców z różnych części Europy, a całodzienny trening z Robinem van Persie zostanie nagrany i pokazany na kanale Cartoon Network.

Dwudziestoośmioletni Holender, wybrany ostatnio przez PFA (Professional Footballers' Association) najlepszym piłkarzem roku w Premier League, opowie dzieciom o nadchodzących mistrzostwach w piłce nożnej, będzie motywował je do ciężkiej pracy i rozwinie ich pasję do sportu.

„Kopałem piłkę odkąd nauczyłem się chodzić, a w wieku 5 lat dołączyłem do drużyny młodzików. Dzieciaki powinno się zachęcać do treningu i nauki, ze względu na ich naturalny zapał do sportu. Możliwość zagrania z profesjonalistą, jaką oferuje nasz wspólny konkurs z Cartoon Network, byłaby dla mnie w dzieciństwie spełnieniem marzeń” mówi Robin van Persie.

Spoty z Robinem van Persie zachęcające dzieci do wzięcia udziału w konkursie będzie można zobaczyć w Cartoon Network od 1 czerwca. Tego samego dnia na stronie rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń konkursowych. Filmy będą przyjmowane od 1 do 14 czerwca, a głosowanie, które wyłoni zwycięzcę, odbędzie się na stronie konkursowej między 18 a 28 czerwca. Nazwisko zwycięzcy konkursu zostanie ogłoszone 2 lipca. W trakcie konkursu dzieci, które chciałyby poćwiczyć przed przesłaniem własnego klipu, będą mogły skorzystać z pokazywanych na antenie Cartoon Network instruktaży, które poprowadzą zdobywcy światowych rekordów w wykonywaniu tricków piłką – John Farnworth i Laura Biondo.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość

  Rusza trzeci Turniej Bakugan Roadshow!
Napisane przez: Young TV Polska - 16.05.2012, 21:54 - Forum: Archiwum newsów Young TV - Brak odpowiedzi

Warszawa 11 maja 2012: Trzecia edycja Turnieju Bakugan rusza już w ten weekend! Impreza odbędzie się kolejno we Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku i w Warszawie. Fani Bakuganów będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w czasie emocjonujących rozgrywek w wielu miastach Polski.Turniej Bakugan to cykl otwartych imprez dla dzieci związanych z uwielbianym przez widzów Cartoon Network animowanym serialem Bakugan oraz inspirowaną nim grą strategiczną. W trzeciej edycji młodzi zawodnicy będą wykazywać się wiedzą na temat serialu Bakugan: Świat Mechtoganów, który można oglądać na antenie Cartoon Network od poniedziałku do piątku o 8:15 i 16:25.

Już jutro Turniej Bakugan odbędzie się we Wrocławiu w sklepie POMPO w Arkadach Wrocławskich, w niedzielę rozgrywki odbędą się w POMPO w Centrum Handlowym Malta w Poznaniu. Harmonogram turniejów w innych miastach znajduje się poniżej.

Na czym polega Turniej Bakugan?

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zmierzyć się z innymi fanami serii w doskonałej grze strategicznej rozgrywanej na specjalnych Arenach Walki Bakugan. Nie zabraknie również miejsca, gdzie nowicjusze będą mogli nauczyć się zasad. Dodatkowo każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat serialu odpowiadając na pytania na temat Bakuganów i ich świata.

W najnowszej serii przygód Wojowników Bakugan

Minął rok odkąd Wojownicy Bakugan pokonali Zgromadzenie Dwunastu i Cesarza Barodiusa. W Neathii i Gundalii na nowo zapanował pokój. Doroczny turniej Grand Prix Bakugana wyzywa Dana i Wojowników do obrony tytułu najlepszych wojowników. Ale nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Dan i Drago nie wiedzą, że podczas finalnej bitwy o Neathię, Eve i Święta Kula naładowały ich zdolnościami, których nie potrafią kontrolować! Energia ta wyzwala potężną siłę w postaci Mechtogana! Dan, Marucho i Shun będą musieli kolejny raz zjednoczyć swoje siły, aby pokonać potężnego wroga, który uwalniając armię mrocznych Bakuganów zagraża równowadze we Wszechświecie.

Serial Bakugan: Świat Mechtoganów jest kontynuacją przygód bohaterów znanych dzieciom z kreskówek Bakugan Młodzi Wojownicy, Bakugan: Nowa Vestroja i Bakugan: Najeźdźcy z Gundalii.


Wstęp na TURNIEJ BAKUGAN ROADSHOW jest bezpłatny, imprezy odbędą się kolejno:

12 maja (sobota) – sklep POMPO, CH Arkady Wrocławskie we Wrocławiu

13 maja (niedziela) – sklep POMPO, CH Malta w Poznaniu

19 maja (sobota) – sklep POMPO, Galeria Słoneczna w Radomiu

26 maja (sobota) – sklep Toys „R” Us w Gdańsku

2 czerwca (sobota) – sklep POMPO, CH Reduta w Warszawie

3 czerwca (niedziela) - sklep Toys „R” Us, Blue City w Warszawie

Partnerami Turnieju Bakugan Roadshow są: Cobi, Cartoon Network, ELC, Galapagos Films, wydawca magazynu Bakugan Media Service Zawada, ST Majewski i Candy Planet.
Przeczytaj na stronie

Wydrukuj tę wiadomość