Dubbingpedia - Oficjalne forum
Rusza trzeci Turniej Bakugan Roadshow! - Wersja do druku

+- Dubbingpedia - Oficjalne forum (http://forum.dubbingpedia.pl)
+-- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Dział: Archiwum newsów Young TV (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Rusza trzeci Turniej Bakugan Roadshow! (/showthread.php?tid=1682)Rusza trzeci Turniej Bakugan Roadshow! - Young TV Polska - 16.05.2012

Warszawa 11 maja 2012: Trzecia edycja Turnieju Bakugan rusza już w ten weekend! Impreza odbędzie się kolejno we Wrocławiu, Poznaniu, Radomiu, Gdańsku i w Warszawie. Fani Bakuganów będą mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w czasie emocjonujących rozgrywek w wielu miastach Polski.Turniej Bakugan to cykl otwartych imprez dla dzieci związanych z uwielbianym przez widzów Cartoon Network animowanym serialem Bakugan oraz inspirowaną nim grą strategiczną. W trzeciej edycji młodzi zawodnicy będą wykazywać się wiedzą na temat serialu Bakugan: Świat Mechtoganów, który można oglądać na antenie Cartoon Network od poniedziałku do piątku o 8:15 i 16:25.

Już jutro Turniej Bakugan odbędzie się we Wrocławiu w sklepie POMPO w Arkadach Wrocławskich, w niedzielę rozgrywki odbędą się w POMPO w Centrum Handlowym Malta w Poznaniu. Harmonogram turniejów w innych miastach znajduje się poniżej.

Na czym polega Turniej Bakugan?

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zmierzyć się z innymi fanami serii w doskonałej grze strategicznej rozgrywanej na specjalnych Arenach Walki Bakugan. Nie zabraknie również miejsca, gdzie nowicjusze będą mogli nauczyć się zasad. Dodatkowo każdy chętny będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę na temat serialu odpowiadając na pytania na temat Bakuganów i ich świata.

W najnowszej serii przygód Wojowników Bakugan

Minął rok odkąd Wojownicy Bakugan pokonali Zgromadzenie Dwunastu i Cesarza Barodiusa. W Neathii i Gundalii na nowo zapanował pokój. Doroczny turniej Grand Prix Bakugana wyzywa Dana i Wojowników do obrony tytułu najlepszych wojowników. Ale nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Dan i Drago nie wiedzą, że podczas finalnej bitwy o Neathię, Eve i Święta Kula naładowały ich zdolnościami, których nie potrafią kontrolować! Energia ta wyzwala potężną siłę w postaci Mechtogana! Dan, Marucho i Shun będą musieli kolejny raz zjednoczyć swoje siły, aby pokonać potężnego wroga, który uwalniając armię mrocznych Bakuganów zagraża równowadze we Wszechświecie.

Serial Bakugan: Świat Mechtoganów jest kontynuacją przygód bohaterów znanych dzieciom z kreskówek Bakugan Młodzi Wojownicy, Bakugan: Nowa Vestroja i Bakugan: Najeźdźcy z Gundalii.


Wstęp na TURNIEJ BAKUGAN ROADSHOW jest bezpłatny, imprezy odbędą się kolejno:

12 maja (sobota) – sklep POMPO, CH Arkady Wrocławskie we Wrocławiu

13 maja (niedziela) – sklep POMPO, CH Malta w Poznaniu

19 maja (sobota) – sklep POMPO, Galeria Słoneczna w Radomiu

26 maja (sobota) – sklep Toys „R” Us w Gdańsku

2 czerwca (sobota) – sklep POMPO, CH Reduta w Warszawie

3 czerwca (niedziela) - sklep Toys „R” Us, Blue City w Warszawie

Partnerami Turnieju Bakugan Roadshow są: Cobi, Cartoon Network, ELC, Galapagos Films, wydawca magazynu Bakugan Media Service Zawada, ST Majewski i Candy Planet.
Przeczytaj na stronie