Dubbingpedia - Oficjalne forum
Robin van Persie w konkursie CN! - Wersja do druku

+- Dubbingpedia - Oficjalne forum (http://forum.dubbingpedia.pl)
+-- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Dział: Archiwum newsów Young TV (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Robin van Persie w konkursie CN! (/showthread.php?tid=1683)Robin van Persie w konkursie CN! - Young TV Polska - 16.05.2012

Holenderski piłkarz Robin van Persie i Cartoon Network rozpoczynają wspólny konkurs „Podaj do Cartoon Network”, w którym młodzi fani piłki nożnej z Europy mają niepowtarzalną szansę wygrać sesję treningową z utalentowanym napastnikiem Arsenalu. Trening odbędzie się w wakacje w Londynie.Konkurs rozpocznie się 1 czerwca i będzie promowany zarówno na antenie Cartoon Network jak i na stronie internetowej stacji, gdzie dzieci będą mogły dowiedzieć się w czym tkwi sekret sukcesu Robina van Persie. Piłkarz w specjalnym wywiadzie opowie o tym jak trenować, by stać się najlepszym, pokaże archiwalne materiały, w których będzie można zobaczyć, jak grał jako młodzik oraz zaprosi dzieci do przesyłania filmów wideo na stronę http://www.cartoonnetwork.pl/podajdocn prezentujących ich piłkarskie umiejętności np. żonglowanie czy utrzymywanie piłki na głowie.

Przeglądu wszystkich nadesłanych filmów dokona panel jurorów konkursu „Podaj do Cartoon Network” z Pedro Pinto, dziennikarzem redakcji sportowej CNN, na czele. 20 najlepszych klipów zakwalifikowanych do finału zostanie umieszczonych na stronie konkursowej, gdzie internauci będą mogli zagłosować na najlepszy klip. Zwycięzca głosowania w nagrodę wyjedzie w sierpniu do Londynu na specjalną sesję treningową, którą poprowadzi kapitan Arsenalu. Laureatowi konkursu towarzyszyć będzie 8 zwycięzców z różnych części Europy, a całodzienny trening z Robinem van Persie zostanie nagrany i pokazany na kanale Cartoon Network.

Dwudziestoośmioletni Holender, wybrany ostatnio przez PFA (Professional Footballers' Association) najlepszym piłkarzem roku w Premier League, opowie dzieciom o nadchodzących mistrzostwach w piłce nożnej, będzie motywował je do ciężkiej pracy i rozwinie ich pasję do sportu.

„Kopałem piłkę odkąd nauczyłem się chodzić, a w wieku 5 lat dołączyłem do drużyny młodzików. Dzieciaki powinno się zachęcać do treningu i nauki, ze względu na ich naturalny zapał do sportu. Możliwość zagrania z profesjonalistą, jaką oferuje nasz wspólny konkurs z Cartoon Network, byłaby dla mnie w dzieciństwie spełnieniem marzeń” mówi Robin van Persie.

Spoty z Robinem van Persie zachęcające dzieci do wzięcia udziału w konkursie będzie można zobaczyć w Cartoon Network od 1 czerwca. Tego samego dnia na stronie rozpocznie się przyjmowanie zgłoszeń konkursowych. Filmy będą przyjmowane od 1 do 14 czerwca, a głosowanie, które wyłoni zwycięzcę, odbędzie się na stronie konkursowej między 18 a 28 czerwca. Nazwisko zwycięzcy konkursu zostanie ogłoszone 2 lipca. W trakcie konkursu dzieci, które chciałyby poćwiczyć przed przesłaniem własnego klipu, będą mogły skorzystać z pokazywanych na antenie Cartoon Network instruktaży, które poprowadzą zdobywcy światowych rekordów w wykonywaniu tricków piłką – John Farnworth i Laura Biondo.
Przeczytaj na stronie