Dubbingpedia - Oficjalne forum
Czerwiec w Disney Channel i Disney XD - Wersja do druku

+- Dubbingpedia - Oficjalne forum (http://forum.dubbingpedia.pl)
+-- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Dział: Archiwum newsów Young TV (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Czerwiec w Disney Channel i Disney XD (/showthread.php?tid=1685)Czerwiec w Disney Channel i Disney XD - Young TV Polska - 16.05.2012

Czerwiec na kanałach Disney'a oprócz nowych odcinków najpopularniejszych seriali przyniesie długo wyczekiwany finał "Suite Life: Nie ma to jak statek", liczne premiery filmowe oraz premierę nowego serialu.Największym wydarzeniem czerwca w Disney Channel będzie z pewnością premiera długo odwlekanego finału serialu "Suite Life: Nie ma to jak statek", który swój bieg za oceanem zakończył już ponad rok temu! Oprócz finału przygód Zacka i Cody'ego zobaczymy nowe odcinki większości z trwających obecnie seriali Disney Channel: "Do dzwonka", "Z innej beczki", "Powodzenia, Charlie!", "Austin i Ally", Fineasz i Ferb" i "Nadzdolni". Stacja rozpocznie także premiery trzeciej serii spin-offu filmu "Auta", pt. "Bujdy na resorach". Nie zabraknie licznych premier filmowych. 10 czerwca Disney Channel wyemituje ostatnią część trylogii "Król Lew" zwaną "Króle Lew 1 i 1/2" lub "Król Lew 3: Hakuna Matata". 17 czerwca stacja wyświetli film aktorski "Inspektor Gadżet", który w najbliższy weekend będzie miał swoją premierę w Disney XD. Na rozpoczęcie wakacji Disney Channel wyemituje film "Wakacje: żegnaj szkoło".

Nieco skromniej prezentują się plany Disney XD. Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej stacja wyemituje ostatnie odcinki trzeciej serii "Galactik Football", a także tematyczny odcinek "Do dzwonka". Po licznych pokazach przedpremierowych już 2 czerwca zadebiutuje nowy sezon kreskówki "Iron Man: Armored Adventures". Druga z produkcji Marvela pt. "Mega Spider-Man" po raz kolejny pojawi się jedynie w ramach pokazu przedpremierowego. W czerwcu Disney XD zadebiutuje nowy serial aktorski pt. "Szczury laboratoryjne", którego prapremierę będzie można zobaczyć jeszcze w tym miesiącu. Propozycje filmowe stacji to produkcje znane z Disney Channel, a więc kolejne dwie części "Króla Lwa" oraz kontynuacja animacji "Tarzan".
Przeczytaj na stronie