Dubbingpedia - Oficjalne forum
Kanały dziecięce w lipcu - Wersja do druku

+- Dubbingpedia - Oficjalne forum (http://forum.dubbingpedia.pl)
+-- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Dział: Archiwum (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=20)
+---- Dział: Archiwum newsów Young TV (http://forum.dubbingpedia.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+---- Wątek: Kanały dziecięce w lipcu (/showthread.php?tid=1703)Kanały dziecięce w lipcu - Young TV Polska - 15.07.2012W lipcu wszystkie czołowe stacje dziecięce przystopowały z premierami nowych odcinków. Poniżej prezentujemy nowości lipcowe stacji głównej grupy docelowej telewizji dziecięcej (7-14):

Boomerang

Boomerang przygotował na wakacje nowy program pt. "Bajanie z Cartoonito", w którym dzieci prezentują swoim rówieśnikom popularne bajki. W lipcu pojawi się 10 odcinków tego serialu.

Cartoon Network

W lipcu oprócz licznych maratonów i seansów filmowych Cartoon Network pokaże nowe odcinki "Ben 10: Ultimate Alien" oraz "Hero 108". Pojawi się także finał pierwszego sezonu "Inazuma 11".

Disney Channel

W nowym miesiącu na Disney Channel zadebiutuje jedna z klasyk amerykańskiej wytwórni pt. "Bernard i Bianka w krainie kangurów". Pojawią się także nowe epizody najbardziej popularnych seriali stacji: "Jessie", "Taniec, rządzi!", "Powodzenia, Charlie!", "Bujdy na resorach", "Nadzdolni".

Disney XD

W lipcu w Disney XD pojawi się długo wyczekiwany finał serialu "Suite Life: Nie ma to jak statek" oraz nowe odcinki "Iron Man: Armored Adventures", "Fineasz i Ferb", "Szczury laboratoryjne" i "Kick Strach się bać".

Nickelodeon

Nickelodeon przygotował na wakacje pokazy przedpremierowe nowych sezonów swoich największych hitów: trzecich serii "Pingwinów z Madagaskaru" oraz "Big Time Rush", a także szóstego sezonu "iCarly". Oprócz tego lipiec przyniesie nowe odcinki "Tajemnic domu Anubisa", "Spongeboba - kanciastoportego" i nowej animacji "Monsuno".

teleTOON+

W lipcu na teleTOON+ pojawią się nowe odcinki następujących produkcji: "Mia i ja", "Groove High", "Operacja Plankton", "Kumple z dżungli" i "Tempo Express".

Pełen przewodnik po premierach w/w stacji znajdziecie tutaj

Przeczytaj na stronie