Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majówka, Garfield i „Kino” w Boomerangu
#1

Specjalny blok programowy na zakończenie Majówki, nowe odcinki Garfield Show oraz, jak zwykle, różnorodny dobór filmów w repertuarze „Kina Boomerang” – oto majowe propozycje stacji Boomerang.

Majówka z Boomerangiem

Na zakończenie długiego majowego weekendu Boomerang zaprasza na „Wielki Piknik Majowy z rozrywkowymi, psotnymi mądralami”. W niedzielę 6 maja od 8:45 do 11:00 emitowany będzie specjalny blok programowy z odcinkami seriali Pomocy! To banda Kudłacza, Miś Yogi, Yogi łowca skarbów oraz Tom i Jerry.

Garfield Show – nowe odcinki

Wszyscy fani leniwego sarkastycznego pomarańczowego kota stworzonego przez Jima Davisa mają powody do radości, bowiem już w poniedziałek 28 maja rozpoczyna się premierowa emisja nigdy wcześniej niepokazywanych odcinków Garfield Show. Nowe przygody Garfielda i Odiego śledzić będzie można od poniedziałku do piątku o 15:45, z powtórkami następnego dnia o 5:00.

Kino Boomerang

Jedyna okazja na oglądanie pełnometrażowych filmów animowanych na antenie stacji Boomerang. Emisja w każdą sobotę o 14:30, powtórki w niedziele o 12:30.

5/05 i 6/05 – Wielka ucieczka Misia Yogi

Gdy pewnego wiosennego poranka Yogi i jego przyjaciel Boo Boo obudzili się z zimowej hibernacji, znaleźli przed swoja jaskinią porzucone niedźwiadki. Pomimo wątpliwości czy powinni się nimi zająć postanowili je przygarnąć. Na ich nieszczęście okazało się, że tej zimy park Jellystone, przekroczył budżet i zostanie zamknięty. A to oznacza, że Yogi razem z innymi misiami zostanie odesłany do zoo.

12/05 i 13/05 – Scooby-Doo i najeźdźcy z kosmosu

Uwięzieni w odległym mieście na pustyni Scooby, Kudłaty i reszta Tajemniczej Spółki są świadkami inwazji latających spodków, spotykają tajnych naukowców i nie do końca przyjaznych istot pozaziemskich. Ich przyjaciel Lester opowiada im historię uprowadzenia przez obcych... Niespodziewanie, kiedy oni sami trafiają na pokład UFO zdarza się coś jeszcze dziwniejszego – Kudłaty i Scooby zakochują się!

19/05 i 20/05 – Flintstonowie: Holly-rockowa kołysanka

Flintstonowie i Rubble’owie dowiadują się, że zostaną dziadkami. Uszczęśliwieni nowiną postanawiają odwiedzić Pebbles i Bamm-Bamm w Hollyrock, gdzie Bamm-Bamm próbuje swoich sił jako scenarzysta. Jednak najazd rodziny doprowadza młode małżeństwo do szaleństwa, nadgorliwi dziadkowie na każdym kroku mówią im co mają robić.

26/05 i 27/05 – Nowy Scooby Doo: Upiorna mgła

Scooby i jego kumple mogą zasmakować unikalnej małomiasteczkowej gościnności, kiedy oficer Don Knotts zaprasza ich, aby przenocowali w najlepszym hotelu w Juneberry – w areszcie!

Przeczytaj na stronie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości