Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majowe propozycje Cartoon Network
#1

Cartoon Network przygotowało na maj aż dwa nowe seriale, premierowe odcinki Hero 108 oraz finał serii Totalna Porażka: Zemsta Wyspy.

Hero 108 nowe odcinki i maraton Sztuka bycia bohaterem

Już w niedzielę 6 maja o 16:25 Cartoon Network pokaże pierwszy premierowy odcinek z drugiej serii Hero 108, a tuż przed nim, od 14:45, emitowany będzie specjalny maraton odcinków pierwszej serii zatytułowany Sztuka bycia bohaterem z półgodzinnymi odcinkami Zacięty Bój Żółwiej Armii, Zacięty bój na morzu, Zacięty bój o Wielki Chiński Pociąg oraz Zacięty bój sił powietrznych. Kolejne nowe odcinki serialu pokazywane będą w soboty i niedziele o 16:25, póki co bez żadnych powtórek. Hero 108 to opowieść o nieustraszonych wojownikach, którzy starają przywrócić pokój między ludźmi i zwierzętami. Dawno, dawno temu w ukrytych krainach, zwierzęta i ludzie żyli ze sobą w zgodzie. Jednak mroczny imperator Wielki Szachraj postanowił zburzyć ten ład. Przekonał zwierzęta, że ludzie są ich wrogami i namówił je by stanęły do walki i przegoniły ludzi z ich domów. W chaosie, który opanował świat pojawił się promyk nadziei – grupa młodych herosów zwana Oddziałem Pierwszym. Ci nieustraszeni bohaterowie reprezentujący ludzi i zwierzęta zawarli umowę, że wspólnie będą walczyć o przywrócenie równowagi i dobrych stosunków między ich gatunkami.

Planowana jest emisja 26 odcinków z nowego sezonu.

ThunderCats – nowy serial od 14 maja

ThunderCats to serial animowany wyprodukowany przez Warner Bros. Animation i japońskie Studio 4 °C. Przedstawia on przygody tytułowej grupy koto-podobnych bohaterów z planety Thundera, zlokalizowanej w odległej galaktyce. To opowieść o świecie targanym kryzysem, w którym tajemna nauka ściera się z zaciekłymi pojedynkami na miecze. Książe Lion-O – młody dziedzic tronu wraz ze swoimi kompanami musi odnaleźć „kamienie mocy”, które pozwolą mu pokonać mrocznego Mumm-Ra, przywódcę armii jaszczurów, która chce objąć panowanie nad Thunderą. Podczas poszukiwań artefaktów Lion-O i jego towarzysze nauczą się wielu wartościowych prawd o lojalności i honorze.

Na maj planowana jest emisja pierwszych trzynastu odcinków ThunderCats. Ich premiera będzie miała miejsce od poniedziałku do piątku o 16:00, z powtórkami w weekendy o 13:30. 14 maja, pierwszego dnia emisji, o 16:25 zostanie pokazany dodatkowo drugi premierowy odcinek serialu.

Inazuma Eleven – nowy serial od 28 maja

Inazuma Eleven to kolejne japońskie anime na antenie Cartoon Network. Opowiada ono historię drużyny piłki nożnej z gimnazjum Raimon, składającej się z 7 zawodników, która nie ma zbyt wielkiej motywacji by wygrywać. Kapitan zespołu Mark Evans, utalentowany bramkarz, wnuk jednego z najlepszych japońskich bramkarzy, chce wykorzystać swoje umiejętności, by przywrócić ducha walki wśród kolegów. Gdy pewnego dnia w szkole pojawia się nowy uczeń Axel Blaze, słynny strzelec znany z legendarnego zagrania zwanego „ognistym tornadem”, nadarza się świetna okazja, by zmotywować piłkarzy. Okazuje się jednak, że Axel rzucił piłkę nożną ze względu na tajemniczy „wypadek” i mimo nalegań Marka, odmawia dołączenia do zespołu. Gdy gimnazjum Raimon otrzymuje oficjalne zaproszenie do rozegrania meczu z „Królewską akademią” z konkurencyjnego gimnazjum, dyrekcja szkoły stawia drużynie ultimatum: albo wygracie ten mecz, albo rozwiązujemy drużynę. Kapitanowi Markowi nie pozostaje nic innego jak jeszcze raz spróbować przywrócić morale kolegom i rozpocząć trening prowadzący zespół do świetności.

Na chwilę obecną Cartoon Network planuje pokazać 26 odcinków serialu. Premiera w poniedziałek 28 maja o 17:40, kolejne odcinki będą pokazywane od poniedziałku do piątku o tej samej porze, z powtórkami następnego dnia o 7:15.

Totalna Porażka: Zemsta Wyspy – finał

Totalna Porażka: Zemsta WyspyW maju Cartoon Network kontynuuje emisję serialu animowanego Totalna Porażka: Zemsta Wyspy, a już 31 maja o godzinie 19:00 pokaże jego wielki finał. Akcja czwartego sezonu „reality show” Totalna Porażka powróciła do znanego z pierwszego sezonu Obozu Wawanakwa, z tą różnicą, że wyspa na której się znajduje została napromieniowana radioaktywnie. Na koniec pozostanie tylko dwóch uczestników. Który z nich wygra widzowie będą mogli decydować w specjalnym głosowaniu na stronie http://www.cartoonnetwork.pl, które rozpocznie się 24 maja i będzie trwać do 30 maja.

Kino Cartoon Netowrk

Filmy familijne w soboty i niedziele o 18:10, z powtórkami w niedziele i następne soboty o 9:05.

05/05 – Scooby-Doo i miecz samuraja

06/05 – Mroczne przygody Billy’ego i Mandy – Gniew królowej pająków

12/05 – Nowy Scooby-Doo: Tajemnica klejnotów

13/05 – Samurai Jack: Szkot ratuje Jacka

19/05 – Aloha Scooby-Doo

20/05 – Hero Factory: Chrzest ognia

26/05 – Nowy Scooby-Doo: Scooby-Doo w fabryce snów

27/05 – Hero Factory: Wewnętrzny wróg

Przeczytaj na stronie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości