Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jetix w listopadzie - szczegóły
Coś co na pewno ucieszy AnDy'ego oraz bardzo dokładne informacje o nowościach:

Nowe odcinki
  • Monster Buster Club (odc. 21-36 - 16 odcinków)
  • Power Rangers Operation Overdrive (odc. 9-16 - 8 odcinków)
  • Transformers Animated (odc. 9-16 - 8 odcinków)

Jetix Sport: Leniuchowo kontra Ach Ten Andy.

Oprócz tego nowe wieści o Pokemonach:
Cytat:Nowe Pokemony na pewno w pierwszej połowie 2009 - na razie nie możemy zdradzić szczegółów.
Odpowiedz
o, postarali się z MBC Tongue

Nowe odcinki PROO i Transformers wciąż w weekendy... Bedą je premierować parę miechów...
Odpowiedz
Co ciekawe, bo Transformery od przyszłego tygodnia codziennie.... Trzeba wśród aktorów głosowych zapuścić witki, co będą robić ;-)
Odpowiedz
Pewnie znów nowe odcinki w weekend a powtórki od poniedziałku do piątku. Zawsze tak jest.
Odpowiedz
Powtórki DWÓCH odcinków codziennie od poniedziałku do piątku? Zupełnie jak w UK, mieli 1 nowy Naruto na tydzień i emitowany codziennie...

BTW, leci GF21, czyli jutr puszczą niewyemitowany 23, a potem pozostałe premierowe wcisną? Oni są dziwni.
Odpowiedz
No teraz w pierwszym tygodniu nie wiem jak to zrobią, że będą powtórki dwóch odcinków przez 5 dni w tygodniu, ale potem będzie sytuacja jak z GF czy PR MF.

Co do GF to najwidoczniej przesunęli emisję o parę odcinków bo teraz od poniedziałku do piątku lecą po 2 odcinki nowe, a nie powtórki z weekendu (H2O tez lecą nastepne po weekendowych).
Odpowiedz
(06.10.2008, 15:30)Daru napisał(a): Nowe odcinki
  • Monster Buster Club (odc. 21-36 - 15 odcinków)
  • Power Rangers Operation Overdrive (odc. 9-16 - 8 odcinków)
  • Transformers Aniamted (odc. 9-16 - 8 odcinków)

Monster Buster Club będzie chyba 16, a nie 15 odcinków.
Odpowiedz
Racja, liczyć nie umiem, dzięki Big Grin
Odpowiedz
(06.10.2008, 15:30)Daru napisał(a): Coś co na pewno ucieszy AnDy'ego oraz bardzo dokładne informacje o nowościach:

Cieszy i to bardzo Big Grin Powrót ATA i jeszcze udział w głosowaniu, mam tylko nadzieję że nie skończy się jak poprzednim razem kiedy ATA przegrało z Puccą.

Z listopadowych nowości wynika że będzie ich więcej aniżeli w październiku, a zapowiadało się zupełnie odwrotnie. Swoją drogą 8 odcinków PROO w październiku, 8 w listopadzie, więc zapewne 8 w grudniu Tongue A co do MBC w którymś temacie wspominałem że będą 52 odcinki a nie 26. Po poznaniu szczegółów nowości Jetixowych w listopadzie mogę przyznać nieskromnie 'a nie mówiłem Big Grin ?'
Odpowiedz
Ja tak skromnie :p poruszę temat poków. Jak prognozujecie, którą serię nam puszczą ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości