Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jetix w grudniu
Nowości Jetix w grudniu są następujące:

Nowe odcinki Transformers Animated
Nowe odcinki Leniuchowo
Nowy serial Magi-Nation

Cytat:Witaj

5 października 2008, o godz. 13:35:36, napisałe(a)ś do Fox Kids:

robcikwe@o2.pl> Czy znano są już nowości Grudniowe?
robcikwe@o2.pl> Proszę o szybką odpowiedź!
robcikwe@o2.pl> ###########################################
robcikwe@o2.pl> Wysłane z formularza KONTAKT JetixPL

Nowe odcinki Transormerce oraz Lazy Town, oraz nowy serial Magi
Nation.

Zapraszamy na strony http://www.Jetix.pl
--
Pozdrawiamy,
Załoga Jetix Polska
Odpowiedz
Nowe odcinki Transformers czyli pewnie kontynuacja pierwszej serii. Ogółem grudzień nudny. Nowy serial się zobaczy. Ciekawe, które studio go weźmie, obstawiam Katowice (zwłaszcza jeśli Transformers będą Eurocomu).
Odpowiedz
Magi-nation świetnie bardzo przypomina digimon. Teraz czekam tylko na World of Quest i może jeśli wyemitują The Future of wild.
Odpowiedz
No to świetnie, Magi Nation mogłoby mnie zainteresować, gdyby nie IZ... chociaż jest szansa, ze Transformery wezmą... ech, między młotem a kowadłem. I gdzie jest Naruto i BoBoBo?

I nie wspomnieli o PROO? Podejrzane xD
Odpowiedz
Możliwe, że PROO wyemitują 16 odcinków (połowę serii) i zaczną powtarzać, a w styczniu albo w lutym pozostała szesnastka.
Odpowiedz
Co najmniej wątpliwe.

Raczej podali to tak wtedy, żeby nie wyglądało, że same MBC w listopadzie...
Odpowiedz
Albo np. w listopadzie przyspieszą z PR i zaczną puszczać dalsze odcinki od poniedziałku do piątku (jak teraz końcówkę GF)...
Odpowiedz
(08.10.2008, 21:23)Marti napisał(a): Możliwe, że PROO wyemitują 16 odcinków (połowę serii) i zaczną powtarzać, a w styczniu albo w lutym pozostała szesnastka.
Też uważam, że może tak być, ale to by było trochę dziwne... Zobaczymy.

Cytat:Albo np. w listopadzie przyspieszą z PR i zaczną puszczać dalsze odcinki od poniedziałku do piątku (jak teraz końcówkę GF)...
marku, dokładnie napisałem w innym temacie jakie odcinki będą w listopadzie...
Odpowiedz
@marek - to również wątpliwe; jeśli już, to zrobią myk z przerwą aby zrównać się z wydaniami DVD, choć w to też ciężko mi uwierzyć...
Odpowiedz
E, czepiamy się Tongue Pewnie się im zapomniało o PR wspomnieć i bedą puszczać w grudniu normalnie Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości