Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jetix w grudniu - szczegóły
Po raz kolejny dokładne informacje i coś co ucieszy AtoMana oraz fanów pewnej kolekcji DVD ;-)

Nowy serial: Magi-Nation (odc. 1-13).

Nowe odcinki:
  • Leniuchowo (seria II, odc. 36-44),
  • Transformers Animated (odc. 19-26).
W grudniu NIE będzie nowych odcinków Power Rangers Operation Overdrive.

Nowy blok programów: Superbohaterowie Jetix (2 razy dziennie) - odcinki serialów bohaterów Marvela oraz Wojowniczych Żółwii Ninja.

Powrót Kina Jetix: nowy film - Minute Men.

No i comiesięczna dawka nowych informacji o Pokemonach:
Cytat:Jeśli chodzi o Pokemon - to wyemitowany będzie sezon 11. Szczegóły emisji nie zostały jeszcze potwierdzone przez Jetix UK, więc na razie nie mogę ich zdradzić - na pewno nie będzie to styczeń.
Odpowiedz
Cuda i dziwy.

Minute Men? To co, w styczniu High School Musical, a w wakacje - Goofy na Wakacjach? xD
Odpowiedz
Jetix coraz bardziej Disneyowy? Tongue

Jetix nareszcie robi użytek z Marvelów, które mają. Mam nadzieję, że nie będzie to tylko Spider i Iron...
Odpowiedz
NA 99% będzie to wypełnienie zakładanego przeze mnie planu "codziennie inny marwel". Spidey, X-Men, Iron, Hulk, Surfer, F4. Ups, sześć. No to bez Irona, bo dopiero zszedł. Lub Spiderman tylko w weekendy.

A może kolejne boxy Żółwi? ;-)
Odpowiedz
Leniuchowo - dziwi brak odcinka 35 oraz to że nie pociągną serii do końca, zostanie im 8 odcinków?

Transformers - skoro od 19 odcinka w grudniu emitują to oznacza że w ostatni weekend listopada zobaczymy odcinki 17 i 18, co jest sprzeczne z wcześniejszymi zapowiedziami jakoby do końca listopada miało być wyemitowanych 16 a nie 18 epków. No i aż się wierzyć nie chce że serial który ma łącznie 29 odcinków zdubbingują na razie tylko do 26... A może to na początku stycznia? W końcu pierwszy tydzień nowego roku, a nawet więcej to była posucha i właściwie wciąż święta.

Brak PROO nie dziwi bo właściwie we wcześniejszych grudniowych zapowiedziach ich nie było.

Kolejny film DC (dopiero co był Camp Rock)? Jak dla mnie bardzo dobrze. Ostatnio cały czas puszczają te same filmy, zapożyczanie Disneyowskich jest dla mnie jak najbardziej dobrym pomysłem. Czekam na film "I wszystko jasne" z Johnnym Pacarem.

Blok Marvela i TMNT - jak dla mnie spoko pomysł (czyżby szykowały się nowe odcinki Żółwi?). Może nawet wyemitują jakieś seriale z październikowej kolekcji Marvela? Boję się tylko że wejdą kosztem ATA.
Odpowiedz
Po prostu się wycwanili. Widać to już po OO i tym, ze niby nowe odcinki TF lecą... Pewnie zrobili od razu całość, wyliczyli sobie, co kiedy, i podzielili na kilka nowości. W styczniu na pewno zobaczymy resztę.

I przyjmując taką logikę, OO nie dziwi, fakt... dziwi co innego. Jeśli już 3 i 4 stycznia dadzą nowe odcinki OO, a 16 listopada rzeczywiście nowe OO dadzą na Polsacie, i będą kontynuować blok 2 odcinków, i jeśli dodadzą w 2 dzień świąt i Nowy Rok blok niedzielny - Polsat i Jetix tygodniowo wyrównają się w emisji tej serii. A właściwie, to niedzielny odcinek leciałby najpierw na Polsacie, przyjmując niezmienione godziny. Możliwy jest tez tygodniowy "zapas", bo zazwyczaj Jetix tak nie zaczyna... całkiem prawdopodobne i fajne.

Nowe Żółwie Marzeckie są o tyle prawdopodobne, że Kopczyński jest pod ręką (jednak brak Baumana i Odiji, jednak to nie powinno być wielkim problemem). "Nowe" serie Marvela pewnie byłby zapowiedziane, chyba, że uznają to za "jedną, dużą nowość"...

Co do filmów z DC - ja bym się chętnie dowiedział, czy w Europie Jetix też nie planuje rebrandingu.

A, i Magi-Nation od Marzeckiego przy takim układzie to pewnik.
Odpowiedz
(03.11.2008, 17:28)AtoMan napisał(a): Nowe Żółwie Marzeckie są o tyle prawdopodobne, że Kopczyński jest pod ręką (jednak brak Baumana i Odiji, jednak to nie powinno być wielkim problemem). "Nowe" serie Marvela pewnie byłby zapowiedziane, chyba, że uznają to za "jedną, dużą nowość"...

A, i Magi-Nation od Marzeckiego przy takim układzie to pewnik.

1. Żółwie Marzeckie - tak się niedawno zastanawiałem, co by było gdyby... Tongue Shreeder byłby ten sam xD [ale brzmiałby gorzej, jak każdy reżyser gdy nikt nad nim nie stoi Tongue ], no i zmiany w trzecim planie - zabrakłoby Słonki, Machnickiego...
2. Kozanecka! Nie zapominajmy! Może i ma Leniuchowo, ale i tak nie wykluczam jej udziału w Magi-Nation.
Odpowiedz
To co ten Marzecki robi? Na studia reżyserskie poszedł? xD

Czemu Słonki i Machnickiego miałoby nie być?
Odpowiedz
(03.11.2008, 17:45)AtoMan napisał(a): To co ten Marzecki robi? Na studia reżyserskie poszedł? xD

Czemu Słonki i Machnickiego miałoby nie być?

No... bo Marzecki pójdzie na łatwiznę i zastąpi ich swoimi zwykłymi ludkami Tongue
Odpowiedz
Ja tam bym raczej zastąpił Bishopa Grochoczyńskiego/Zakrzewskiego/Tonderę (wszystko w jednym sezonie! xD) Rymkiewiczem, o.

Marzecki aż tak na łatwiznę nie idzie... Już go tak nie demonizujmy.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości