Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jetix w kwietniu, czyli Pontek, Disneyizacja i Katowice
NOWE ODCINKI:
  • Monster Buster Club

NOWE SERIALE:
  • Amerykański Smok Jake Long
  • Dzieciak kontra kot
  • Fineasz i Ferb

Dziwi mała ilość nowych Pokemonów, a Amerykański Smok jest fajny i pełno w nim Pontka. Pierwsze odcinki są z Master Filmu, więc tym bardziej mniam.
Odpowiedz
Matko, akurat jeden z gorszych IMO Disneyów. Dziwi brak pokemonów, MBC to nuuuda.
Odpowiedz
Ciekawe czy usłyszymy w intrze wersję polską a co do pokemonów to było raczej pewne, że się w kwietniu nie pojawią gdyż ów seria w CN skończy się pod koniec kwietnia.
Odpowiedz
W intrze czy raczej outrze? Tongue Ale ogółem dobrze by było, bo w wersji polskiej na wiki był ogólny chaos, aa teraz może być szansa na wpisanie, który reżyser w którym odcinku grasował.

Z disneyów wolałbym Nową Szkołę Króla, albo Fineasza i Ferba, ponoć to jest świetne.
Odpowiedz
Sorry tak chodziło mi o outro :p Co do wikipedii dodałem już nowości kwietniowe do artykułu Jetix.
Odpowiedz
Amerykański Smok jest fajnym serialem akcji, Fineasz i Ferb okropnie nuży po pewnym czasie (ciągle to samo, ech), Nowa szkoła króla to taka sobie komedyjka.
Odpowiedz
Daj spokój, Nowa Szkoła Króla jest superowa, Hotel jest świetny, Amerykanski smok to dopiero zobaczymy, ale może okaże sie okej...

Ciekawe, ile nam zapuszczą odcinków Smoka, możliwe, że tak jak Hotelu - nowe odcinki nieprzerwanie w weekendy, a od pewnego momentu powtórki kilku pierwszych od poniedziałku do piątku.
Odpowiedz
Amerykański fajny ale już się znudził co do Fineasza i Ferba dziś wg. magazyn Cyfry+ nowe odcinki Nowa szkoła króla bardzo fajna
Odpowiedz
(23.02.2009, 18:08)marek napisał(a): Z disneyów wolałbym Nową Szkołę Króla, albo Fineasza i Ferba, ponoć to jest świetne.

I raczej pewne, że będzie, skoro w USA przenieśli to na XD.
Odpowiedz
Wiadomo już, że w kwietniu będą również nowe odcinki Pokemonów. Jupii~~!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości