Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat dla dzieci: Propozycje programów
Prawdopodobnie już niedługo doczekamy się startu kanału ale nadal nie wiemy co tam będzie emitowane dlatego podajcie swoje propozycje. Zobaczymy potem w ilu procentach się zgadza.

Moje propozycje:
1. Wolverine & the X-men
2. Dino Squad
3. Mix Master
4. Huntik
5. Dinosaur King (niby w czerwcu będzie na AXN Sci-Fi ale pewnie z napisami albo lektorem)

I jak jeszcze coś mi się przypomni to dopiszę
Dinosaur Kingiem to mnie zaskoczyłeś. Danie tego z napisami, czy nawet lektorem, to zbrodnia przeciw ludzkości...

Szczerze spodziewam się bardziej ramówki w stylu MiniMini... ewentualnie wieczorem coś w ten deseń.
Tu faktycznie może być ramówka w stylu mini Mini, ale na Polsacie dla młodzieży (który ma jednak być - http://media2.pl/media/50542-polsat-z-koncesja-na-nowy-kanal.html ) może być coś ciekawszego. Tak mogą polecieć właśnie różne anime kategorii "od Naruto poprzez Bleacha".

Na szczęście powinienem mieć na wakacje już Cyfrowy Polsat, więc będę miał te kanały od ręki Tongue
Pokemony pewnie dadzą, bo Pokemony są fajne, Pokemony by dali...

Przykro mi, musiałem Sad Ale to by było co najmniej dziwne jakby Pokemonów na tym kanale w ogóle nie było. W końcu to hit światowy jest. I bije rekordy oglądalności telewizji Jetix, przewyższa nawet Leniuchowa!
(06.05.2009, 19:47)marek napisał(a): Tu faktycznie może być ramówka w stylu mini Mini, ale na Polsacie dla młodzieży (który ma jednak być) może być coś ciekawszego. Tak mogą polecieć właśnie różne anime kategorii "od Naruto poprzez Bleacha".

Raczej "od Borowca poprzez Knapika".
Polsat dla młodzieży ma być kanałem muzycznym, więc wątpię że dadzą tam anime.

Jeśli chodzi o Polsat dla dzieci to mam przeczucie że fundament jego ramówki stanowiły będą Pokemony i Power Rangers. Pewnie pojawią się jeszcze inne seriale które emitowane są na Polsacie w poranne weekendy. I być może Król Szamanów z WITCH, które przecież na Polsacie miały swoje premiery (przynajmniej części odcinków).
MTV daje animacje pokroju South Parka, a niemiecka VIVA miała na koncie wiele tytułów anime, nie mówiąc o naszym 4funie... więc kto wie.
Jestem ciekaw kiedy któryś z tych programów wystartuje....a moje propozycje to:
Pokemon
Sailor Moon
Naruto
Dzieciaki z kalsy 402 i pare innych tytułów z Jetix Play/Fox Kidsa

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości