Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jetix w lipcu, czyli nudy większe niż w marcu i czerwcu AKA Katowice
NOWE ODCINKI:
  • Monster Buster Club
  • Jimmy Cool

Ziewut, byle do sierpnia, bo w sierpniu dużo nowych Pokemonów.

(Choć oczywiście mogą przesunąć Tongue)
Odpowiedz
MBC jak myślicie wyemitują 10 czy 12 ?
Odpowiedz
co za róznica, MBC to nuudy. Co za Katowicki lipiec, ale nudny początek wakacji. Dobrze żebym miał ten Cyfrowy Polsat, to tam będzie co oglądać, a nie jakiś nudny Jetix. W ogóle już ostatnio nowe MBC leciało o 6 i przed północą czyli w beznadziejnych godzinach, toteż myślałem że dadzą spokój z tym serialem.
Odpowiedz
W ubiegłym roku też był katowicki lipiec Smile
Odpowiedz
Ale zwykle dochodzą jakieś ciekawe bloki Rangersowe, w tym roku być może Pokemonowe ;-)
Odpowiedz
Pokemonowe, ale żeby chociaż serie 10 i 11. [szczyt marzeń - wcześniejsze]. Miałem nawet taki plan, zakłądający emisję 22 odcinków dziennie (po 1 z każdej serii + powtórki) od 6:00 do 10:30 i od 19:30 do 24:00 + powiedzmy, jeden film w tygodniu ;p
Biedny Eurocom, który musiałby to dubbingować Sad
Odpowiedz
10 jest mniej prawdopodobna od 1-3, ze wzgledu na jej specyficzny status... ale jakieś bloki będą. PR nie będzie za dużo, celem Disneya jest zabicie popularności serii, chociaż na nowych wciąż chcą zarobić.
Odpowiedz
Szkoda PR, fajny serial, może nie wszystkie serie...
Jakby mieli już nie powtarzać serii 10 to byłby czysta głupota. Dubbing jest jaki jest i nic już nie poradzimy (chyba że redub). Chyba że chodzi o coś innego z tą serią Tongue

Ciekawe czy w lipcu będzie kolejny film ze stajni Disneya, tak jak w czerwcu i maju. No i oby z dubem ;p
Odpowiedz
Już nawet Darek popiera moją (popartą argumentami) teorię o tym, że DP było "wypożyczone" od Suna na krótki okres czasu, tylko jako wstęp przed BD. Inaczej niż przynajmniej serię 3, którą rzucali w tę i z powrotem jak za przeproszeniem Żółwie. A skoro 3, to pewnie i 1 i 2 (nie puszczane tylko ze względu na krótki okres puszczania).

A film? Pewnie się jakieś resztkowce pojawią.
Odpowiedz
Nie popieram.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości