Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO Z JETIX PLAY
Moim zdaniem Jetix Play zostanie w dotychczasowej formie jeszcze przez długi czas. W internecie nie ma prawie informacji na ten temat więc chyba zostanie bez zmian. Mogą jedynie wpaść tam takie seriale jak Magi-Nation, których możemy nie zobaczyć na DXD a nie są stare i są w miarę popularne.
Coś mi się wydaje, że Jetix Play zakończy emisję 31 sierpnia i dlatego nic nigdzie nie wspominają o tym kanale.
Chyba masz racje ze 31 sierpnia zakoczy emisie
Hmmm, czyli taki cichy koniec ? Szkoda.
Polecam :
Moje projekty internetowe ! ( kliknij )
Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.
Aż nie chcę i się w to wierzyć , że Jetix Play zakończy swoją emisję.Tyle fajnych seriali ...Dziwne jest to , że nic o tym nie mówią .Telewizja UPC , która jest dostawcą tego programu też nic o tym nie wie.
(06.07.2009, 18:23)Marti napisał(a): Coś mi się wydaje, że Jetix Play zakończy emisję 31 sierpnia i dlatego nic nigdzie nie wspominają o tym kanale.

Jetix Play we wrześniu nadawać będzie, jest już ramówka, co ciekawe - identyczna jak sierpniowa.
(24.08.2009, 21:45)AnDy napisał(a):
(06.07.2009, 18:23)Marti napisał(a): Coś mi się wydaje, że Jetix Play zakończy emisję 31 sierpnia i dlatego nic nigdzie nie wspominają o tym kanale.

Jetix Play we wrześniu nadawać będzie, jest już ramówka, co ciekawe - identyczna jak sierpniowa.

No i też identyczna jak lipcowa.
W lipcu dali chociaż nowe odcinki Wunschpunch. Zapewne do rebrandingu Jetix Play (jeśli oczywiście takowy nastąpi) nic nowego na tej stacji nie zobaczymy... Trochę szkoda. Zauważyłem, że ramówka Jetix Play w pewnym stopniu przypomina ramówkę Fox Kids. Szkoda tylko że fonia na tym kanale jest nie najlepsza.
(24.08.2009, 22:19)AnDy napisał(a): Szkoda tylko że fonia na tym kanale jest nie najlepsza.
E, o co chodzi? Według mnie nie różni się niczym od tej jetiksowej.
A nDy'emu może chodzic o przesunięcie dźwięku w stosunku do obrazu, które daje się zaobserwować w niektórych odcinkach kreskówek.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości