Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasza ulubiona kreskówka na jetix
Moja to : Pokemony i Ach ten andy
Zdecydowanie "Ach, ten Andy!" Big Grin Ale to juz chyba wszyscy wiedza Tongue
Obecnie na Jetix jest cienko. Szczerze mówiąc nie mam specjalnie ulubionego serialu. Andy jest okej, Pokemony powoli się nudzą, na H2O i Leniuchowo prawie nie trafiam, ten sam w kółko Hotel nudzi, ten sam w kółko Smok nudzi, Fineasz i Ferb może być, Jimmy Cool nudzi, Dzieciak vs Kot może być, Agentki nudzą, MBC nudzi, sówki nie widziałem, PR lecą te serie których nie lubię... Żółwie średnie, Quest może być, Magi Nation nudzi. W obecnej sytuacji ramówkowej rzeczywiście nic tylko czekać na DXd, który przyniesie coś nowego. Taka strategia: na razie wynudzić, by potem ludzie się zainteresowali DXD i nowościami.
Oprocz Andy'ego ogladam tez Hotel i czasem Questa. Sowki na Jetixie jeszcze nie widzialem, ale znam z Zig Zapa. Fajny serialik, w kazdym razie zdecydowanie lepszy od Sensibles.
Ja lubię ''Ach Ten Andy'' , ''Nie Ma To Jak Hotel'' , ''Jimmy Cool'' , ''Monster Buster Club'' i ''Pokemon''
Może to zabrzmi śmiesznie, ale jedyną rzeczą jaką się teraz da tam oglądać jest Witch i Agentki , bo to jest ten stary, dobry klimat.
Polecam :
Moje projekty internetowe ! ( kliknij )
Linki podane w sygnaturce, służą jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.
Dzieciak kontra kot W.I.T.C.H A.T.O.M Szalony Jack pirat Roboluch Łunczpuncz.No i mój kochany numer jeden:Super robot monkey team hyper force go!SmileAle też trochę lubię agentki
Z filmów animowanych puszczanych na Jetix najbardziej lubię Agentki .

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości