Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na nowy projekt
Question 
Wszyscy aktywni użytkownicy tego forum mają nieprzeciętną wiedzę o rynku telewizji dziecięcej, wyszukują na własną rękę nowinek dotyczących poszczególnych telewizji i seriali, skrupulatnie komentując je w shoutoboxie. Zastanawiałem się czy nie przeszło Wam kiedyś przez myśl utworzenie portalu poświęconemu temu zagadnieniu, który w przyszłości mógłby stać się rzetelnym źródłem informacji dla wielu osób i licznie odwiedzanym sajtem?

Ja osobiście kilkukrotnie o takim projekcie myślałem. Zabrakło mi jednak odpowiedniej motywacji do realizacji pomysłu, a także wsparcia, bo w pojedynkę projekt na taką skalę nie ma większego sensu. Zawsze mi jednak takiej strony brakowało, potężnego portalu newsowego, obszernej bazy infomracji itp, itd. Niby bajkitv.pl wykazuje się podobną inicjatywą, ale dobór newsów i ich jakość pozostawiają wiele do życzenia.

Osobiście bardzo chętnie uczestniczyłbym w takim projekcie. Utworzyłem ten wątek bo zastanawiam się jaka jest Wasza opinia na ten temat? Czy uważacie, że taki pomysł miałby szansę na odniesienie sukcesu? Czy chcielibyśie taką stronkę współtworzyć?

Moja wstępna koncepcja wygląda następująco: portal utworzony na bazie wordpress'a (na wordpressie było np. DXDCenter), na początek z podstawowymi informacjiami o telewizjach dziecięcych w Polsce, skupiony na newsach, w dalszym okresie stopniowo rozbudowywany. Ciekawym dodatkiem mogłby być różnego rodzaju felietony o najbardziej nurtujących zagadnieniach.

Bardzo chciałbym kiedyś przynajmniej spróbować uruchomić taki projekt, ale jak już wspomniałem - w pojedynkę za wiele nie zdziałam. Osobiście bardzo doceniam i podziwiam Wasz wkład dubbingpedię oraz pomysł jej twórcy, Darka. Myślę, że dla wielu osób stała się ona lepszym źródłem informacji o serialach dziecięcych / młodzieżowych niż Wikipedia (a na pewno dla mnie jest takim rzetelnym źródłem), co jest nie lada sukcesem.

Czekam na Wasze opinie, nie oczekuję żadnych dogłębnych analiz ale luźnej dyskusji o tym czy nie brakuje Wam takiej strony i czy nie zastanawialiście się kiedyś nad wypełnieniem tej luki w internecie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości