Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusza produkcja trzeciego sezonu „Leniuchowa”

Warszawa, 4 maja 2012: Wielokrotnie nagradzany serial dla dzieci „Leniuchowo”, należący od września zeszłego roku do Turner Broadcasting System będzie miał kolejne 13 półgodzinnych odcinków.

W nowym sezonie jeszcze więcej przygód akrobatycznego bohatera Sportakusa, roztańczonej Stephanie, mieszkającego w sąsiedztwie złoczyńcy Robbiego Zgniłka i pozostałych mieszkańców uroczego Leniuchowa. W rolę gibkiego Sportakusa po raz kolejny wcieli się twórca serialu Magnus Scheving, u jego boku pojawi się zupełnie nowa aktorka grająca Stephanie.

Dziesięcioletnia Chloe Lang z Connecticut w USA, wielokrotna laureatka konkursów tańca, przejęła rolę po Juliannie Rose Mauriello. Uwielbiana przez dzieci główna żeńska bohaterka serialu: Stephanie podbiła serca widzów jasnoróżowymi włosami, pogodnym usposobieniem i talentem tanecznym.

„Jestem zaszczycona i szczęśliwa, że mogę się wcielić w tę rolę. To ekscytujące, że będę mieszkać w Islandii przez kilka miesięcy, kiedy będę pracować z ekipą Leniuchowa.“ – mówi Chloe – „Zawsze z podziwem patrzyłam na Juliannę – była świetna i mam nadzieję, że uda mi się dorównać jej standardom aktorskim.“

Koncepcja „Leniuchowa“ została stworzona przez Magnusa Schevinga 20 lat temu. Teraz to jedyna globalna rozrywkowa marka skupiająca się na zdrowiu dzieci. Głównym jej celem jest motywowanie dzieci i ich rodzin w zabawny i inspirujący sposob do podejmowania pozytywnych decyzji dotyczących trybu życia.

„Leniuchowo” to zarówno serial telewizyjny, jak i brandowane tą marką przedstawienia, muzyka, gry komputerowe, audycje radiowe, wydawnictwa i społeczne inicjatywy takie jak maratony, kluby sportowe, a także programy rządowe promujące zdrowe żywienie.

„Cieszę się na myśl o kręceniu nowej serii, także dlatego, że Sportakus będzie miał kilka nowych, naprawdę fajnych gadżetów, które pomogą mu rozruszać dzieci w kreatywny sposób, tak, aby miały przy tym dużo frajdy.” – mówi Magnus.

Nagranie tradycyjnie odbędzie się w LazyTown Studios w Islandii. Efekty specjalne zostały powierzone twórcom efektów w filmach „Ben 10”, „Level Up”, „Matrix” i „X-Men” w Turner Studios w Atlancie.

Producentem nowej serii jest Magnus Scheving i Björn Thorir Sigurdsson, reżyserią zajęli się Magnus Scheving i Sigvaldi J. Karason.

„Leniuchowo to jedna z najpotężniejszych marek dla dzieci na świecie” - mówi Michael Carrington, dyrektor programowy Turner Broadcasting, EMEA – „To nie tylko świetna rozrywka, lecz także – dzięki Magnusowi – marka, która ma ogromny wpływ na społeczeństwo stawiające czoła problemowi otyłości u dzieci. Nowa seria będzie jeszcze lepsza niż wcześniejsze i odegra ważną rolę w rozbudowywaniu i rozwijaniu kanału dla przedszkolaków Cartoonito.’

Pierwsze dwie serie „Leniuchowa” również zostały przejęte przez Turner Broadcasting i zostaną wyemitowane przed najnowszą serią na początku 2013 roku.
Przeczytaj na stronie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości