Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stare ramówki MiniMaxa i ZigZap
#1
Ostatnio zauważyłem, że nie ma dużo takich tematów z archiwalnymi ramówkami stacji dziecięcych, (Jeden taki temat dla ramówek Fox Kidsu i Jetixa został utworzony jeszcze za czasów kiedy to forum było jeszcze nieoficjalnym forum o Disney XD.) więc stworzyłem taki dla kanałów MiniMax i ZigZap.

Na początek najwcześniejsze ramówki MiniMaxa jakie znalazłem:

niedziela, 12.09.1999
08:00 Babar
08:25 Rycerze Kanciastego Stołu
08:50 Gucio i Cezar
09:00 Miasto Piesprawia
09:20 Sam i Max
09:45 Książe Atlantydy
10:10 Doug
10:35 Mała Rosey
10:50 Dziwny świat kota Filemona
11:00 Opowiastki z krypty
11:25 Babar
11:50 Olimpiada Bolka i Lolka
12:00 Sprycjan i Fantazjo
12:25 Doug
12:50 Kolorowy świat Pacyka
13:00 Tintin
13:25 Renifer Romuald
13:40 Dziwny świat kota Filemona
13:50 Wyspa Niedźwiedzi
14:00 Babar
14:25 Rycerze Kanciastego Stołu
14:50 Gucio i Cezar
15:00 Miasto Piesprawia
15:20 Sam i Max
15:45 Książe Atlantydy
16:10 Doug
16:35 Szczurowisko
16:50 Dziwny świat kota Filemona
17:00 Babar
17:25 Rycerze Kanciastego Stołu
17:50 Gucio i Cezar
18:00 Miasto Piesprawia
18:20 Sam i Max
18:45 Książe Atlantydy
19:10 Doug
19:35 Mała Rosey
19:50 Dziwny świat kota Filemona
20:00 Zakończenie programu

środa, 12.10.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Doug
09:50 Cywilizacja
10:00 Simba - król zwierząt
10:25 Rupert
10:50 Porwanie Baltazara Gąbki
11:00 Arsene Lupin
11:25 Krokodania
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Doug
12:50 Cywilizacja
13:00 Wezyr Nic-Po-Nim
13:25 Rupert
13:50 Porwanie Baltazara Gąbki
14:00 Arsene Lupin
14:25 Krokodania
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Doug
15:50 Cywilizacja
16:00 Simba - król zwierząt
16:25 Rupert
16:50 Porwanie Baltazara Gąbki
17:00 Arsene Lupin
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Doug
18:50 Cywilizacja
19:00 Simba - król zwierząt
19:25 Rupert
19:50 Porwanie Baltazara Gąbki
20:00 Zakończenie programu

piątek, 22.10.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Doug
09:50 Podróże kapitana Klipera
10:00 Simba - król zwierząt
10:25 Rupert
10:50 Porwanie Baltazara Gąbki
11:00 Arsene Lupin
11:25 Tintin
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Doug
12:50 Cywilizacja
13:00 Simba - król zwierząt
13:25 Rupert
13:50 Porwanie Baltazara Gąbki
14:00 Arsene Lupin
14:25 Tintin
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Doug
15:50 Cywilizacja
16:00 Simba - król zwierząt
16:25 Rupert
16:50 Porwanie Baltazara Gąbki
17:00 Arsene Lupin
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Doug
18:50 Podróże kapitana Klipera
19:00 Simba - król zwierząt
19:25 Rupert
19:50 Porwanie Baltazara Gąbki
20:00 Zakończenie programu

poniedziałek, 01.11.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Doug
09:50 Podróże kapitana Klipera
10:00 Simba - król zwierząt
10:25 Rupert
10:50 Polskie kreskówki: Masz szczęście, Jo
11:00 Simba - król zwierząt
11:25 Tintin
11:50 Marceli Szpak dziwi się światu
12:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
12:25 Mała Rosey
12:50 Przygody Panny Kreseczki
13:00 Książe Atlantydy
13:25 Doug
13:50 Fortele Jonatana Koota
14:00 Simba - król zwierząt
14:25 Tintin
14:50 Marceli Szpak dziwi się światu
15:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
15:25 Sam i Max
15:50 Przygody Panny Kreseczki
16:00 Książe Atlantydy
16:25 Babar
16:50 Fortele Jonatana Koota
17:00 Arsene Lupin
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Simba - król zwierząt
18:50 Podróże kapitana Klipera
19:00 Rupert
19:25 Babar
19:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
20:00 Zakończenie programu

wtorek, 02.11.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Simba - król zwierząt
09:50 Podróże kapitana Klipera
10:00 Rupert
10:25 Babar
10:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
11:00 Simba - król zwierząt
11:25 Tintin
11:50 Marceli Szpak dziwi się światu
12:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
12:25 Sam i Max
12:50 Przygody Panny Kreseczki
13:00 Książe Atlantydy
13:25 Babar
13:50 Fortele Jonatana Koota
14:00 Arsene Lupin
14:25 Tintin
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Doug
15:50 Podróże kapitana Klipera
16:00 Simba - król zwierząt
16:25 Rupert
16:50 Polskie kreskówki: Masz szczęście, Jo
17:00 Arsene Lupin
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Simba - król zwierząt
18:50 Podróże kapitana Klipera
19:00 Rupert
19:25 Babar
19:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
20:00 Zakończenie programu

środa, 03.11.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Simba - król zwierząt
09:50 Podróże kapitana Klipera
10:00 Rupert
10:25 Babar
10:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
11:00 Arsene Lupin
11:25 Tintin
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Doug
12:50 Podróże kapitana Klipera
13:00 Simba - król zwierząt
13:25 Rupert
13:50 Polskie kreskówki: Masz szczęście, Jo
14:00 Arsene Lupin
14:25 Tintin
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Simba - król zwierząt
15:50 Podróże kapitana Klipera
16:00 Rupert
16:25 Babar
16:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
17:00 Arsene Lupin
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Simba - król zwierząt
18:50 Podróże kapitana Klipera
19:00 Rupert
19:25 Babar
19:50 Polskie kreskówki: Nosił wilk razy kilka…
20:00 Zakończenie programu

czwartek, 04.11.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Simba - król zwierząt
09:50 Podróże kapitana Klipera
10:00 Rupert
10:25 Babar
10:50 Polskie kreskówki: Nosił wilk razy kilka…
11:00 Arsene Lupin
11:25 Tintin
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Simba - król zwierząt
12:50 Podróże kapitana Klipera
13:00 Rupert
13:25 Babar
13:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
14:00 Arsene Lupin
14:25 Tintin
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Simba - król zwierząt
15:50 Podróże kapitana Klipera
16:00 Rupert
16:25 Babar
16:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
17:00 Arsene Lupin
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Simba - król zwierząt
18:50 Podróże kapitana Klipera
19:00 Rupert
19:25 Babar
19:50 Polskie kreskówki: Rudy
20:00 Zakończenie programu

piątek, 05.11.1999
08:00 Arsene Lupin
08:25 Tintin
08:50 Dwa koty i pies
09:00 Orson i Olivia
09:25 Simba - król zwierząt
09:50 Podróże kapitana Klipera
10:00 Rupert
10:25 Babar
10:50 Polskie kreskówki: Rudy
11:00 Arsene Lupin
11:25 Tintin
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Simba - król zwierząt
12:50 Podróże kapitana Klipera
13:00 Rupert
13:25 Babar
13:50 Polskie kreskówki: Popotopowe kłopoty
14:00 Arsene Lupin
14:25 Tintin
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Simba - król zwierząt
15:50 Podróże kapitana Klipera
16:00 Rupert
16:25 Babar
16:50 Polskie kreskówki: Nosił wilk razy kilka…
17:00 Simba - król zwierząt
17:25 Tintin
17:50 Dwa koty i pies
18:00 Orson i Olivia
18:25 Sprycjan i Fantazjo
18:50 Podróże kapitana Klipera
19:00 Rupert
19:25 Babar
19:50 Polskie kreskówki: Lokator z papugą
20:00 Zakończenie programu

sobota, 06.11.1999
08:00 Simba - król zwierząt
08:25 Tintin
08:50 Marceli Szpak dziwi się światu
09:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
09:25 Sam i Max
09:50 Przygody Panny Kreseczki
10:00 Szczurowisko
10:10 Wyspa Niedźwiedzi
10:25 Babar
10:50 Fortele Jonatana Koota
11:00 Arsene Lupin
11:25 Tintin
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Simba - król zwierząt
12:50 Podróże kapitana Klipera
13:00 Rupert
13:25 Babar
13:50 Polskie kreskówki: Nosił wilk razy kilka…
14:00 Arsene Lupin
14:25 Tintin
14:50 Dwa koty i pies
15:00 Orson i Olivia
15:25 Simba - król zwierząt
15:50 Podróże kapitana Klipera
16:00 Rupert
16:25 Babar
16:50 Polskie kreskówki: Rudy
17:00 Simba - król zwierząt
17:25 Tintin
17:50 Marceli Szpak dziwi się światu
18:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
18:25 Sam i Max
18:50 Przygody Panny Kreseczki
19:00 Szczurowisko
19:10 Wyspa Niedźwiedzi
19:25 Babar
19:50 Fortele Jonatana Koota
20:00 Zakończenie programu

niedziela, 07.11.1999
08:00 Simba - król zwierząt
08:25 Tintin
08:50 Kochajmy straszydła
09:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
09:25 Sam i Max
09:50 Nasz Dziadzio
10:00 Szczurowisko
10:10 Wyspa Niedźwiedzi
10:25 Babar
10:50 Fortele Jonatana Koota
11:00 Arsene Lupin
11:25 Tintin
11:50 Dwa koty i pies
12:00 Orson i Olivia
12:25 Simba - król zwierząt
12:50 Podróże kapitana Klipera
13:00 Rupert
13:25 Babar
13:50 Polskie kreskówki: Rudy
14:00 Simba - król zwierząt
14:25 Tintin
14:50 Marceli Szpak dziwi się światu
15:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
15:25 Sam i Max
15:50 Przygody Panny Kreseczki
16:00 Szczurowisko
16:10 Wyspa Niedźwiedzi
16:25 Babar
16:50 Fortele Jonatana Koota
17:00 Simba - król zwierząt
17:25 Tintin
17:50 Kochajmy straszydła
18:00 MOT: Monstrualny Oryginalny Twór
18:25 Sam i Max
18:50 Nasz Dziadzio
19:00 Szczurowisko
19:10 Wyspa Niedźwiedzi
19:25 Babar
19:50 Fortele Jonatana Koota
20:00 Zakończenie programu

Źródło:
http://www.waybackmachine.org/*/www.telemagazyn.com.pl*
http://www.waybackmachine.org/*/www.qdnet.pl/telemagazyn*
Odpowiedz
#2
Piękne czasy, aż wspomnienia wracają... Tintin, Książe Atlantydy, Simba - król zwierząt, Babar...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości