Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego?!
Exclamation 
Dlaczego nie kontynuujecie SRMTHFG!przecież to jest super bajka a tak poza tym to każda inna bajka jaką znam to ma zakończenie i jest zrobiona do końca!I właśnie dlatego chciałbym złożyć skarge i zażalenie bo do końca tej bajki zostało 11 odcinków i skoro Dysney zagraniczny zrobił 4 serie i 52 odcinki to nie zaszkodzi zrobić jeszcze tę parę 11 odcinków prawda?I mam inny problem pisałem do Jetixu 1 i pół roku 1 i pół roku o powtórzenie bajki SRMTHFG!i co zostałem zignorowany powiedziano mi że nie wiedzą kiedy zostanie powtórzona bajka SRMTHFG!a tu proszę nawet nie chciało im się obsłużyć klienta!Ja uważam przepraszam za to co powiem bo może być trochę aktem niewychowania ale:według mnie to telewizja powinna interesować się klientami a nie bogaceniem się i ignorowaniu prósb widzów klientów jak kto woli ale to jest bardzo nie w porządku i właśnie dlatego jestem taki wkurzony jak to pisze!I każda inna bajka jaką Państwo robią jest robiona do końca ale nie SRMTHFG!Dlaczego?Bo maks odcinków tej bajki to 63 a są 52 nie warto by było tego skończyć i zadowolić widza?
SRMTHFG raczej nie będzie powtarzane a dla czego tego nie wiem może że niema już nowych odcinków, mało popularne. Natomiast co do tego że pisałeś wiesz chcieć każdy coś tam chce i wszystkim nie da się dogodzić.
Słuchaj wiem że nie da się wszystkim dogodzić ale powinni zrobić do końca te 11 odcinków bo tak nakazuje przyzwoitość!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości