Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jetix w czerwcu 2008
Informacje dotyczące ramówki telewizji Jetix na czerwiec 2008.

Nowości:
-Galactik Football (27-39) - weekendy 9:50, 17:35 i 19:50 - od 31 maja
-Yin Yang Yo! (27-39) - codziennie 6:50, 10:40 i 15:30 - od 9 czerwca, wcześniej w weekend 7 i 8 czerwca o 10:15 i 15:40 pierwsze odcinki nowej serii, aż 4 odcinki z rzędu
-Monster Buster Club (1-10) - 11:05 [oprócz 7-8 czerwca], 17:35 [pon-pt], 19:25 - od 2 czerwca

Seriale które znikają z ramówki od 2 czerwca:
-Dziwne przypadki w Black Hole High

Seriale które powracają 2 czerwca:
-Motomyszy z Marsa (codziennie 6:00)
-Planeta Skecz (codziennie 6:25)
-Iron Man (pon.-pt. 21:05)
-Incredible Hulk (weekendy 21:05)

Gwiazdy Jetix: PRMF vs. H2O

Poza tym kilka zmian w rozkładzie emisji (m.in. ograniczenie PRMF i WITCH), póki co jednak nie chce mi się ich wypisywać, bo tych 'kosmetycznych' zmian jest całkiem całkiem. Kto chce czerwcową ramówkę, proszę żeby wysłał mi swojego maila na PW.

W czerwcowej ramówce cieszą mnie w szczególności powroty kilku świetnych seriali (Motomyszy i Iron Man Big Grin ), widać że Jetix bierze choć trochę pod uwagę opinie fanów nadsyłaną w mailach. O nowościach niepełnych (GF i Monster Buster Club) wspominałem jakiś czas temu, jako iż były to nowości nie pełne rzeczą jasną było że coś do nich może dojść i tak się stało, w czerwcu jeszcze nowe epy YYY. Gdzieś tam na Wiki czytałem że także H2O :| Nie wiem skąd ta informacja, ale chyba z niezbyt wiarygodnego źródła.
Odpowiedz
Czego mi brakuje w tej ramówce (zresztą jak zwykle)? Pokemonów oczywiście.
Odpowiedz
Pokemony masz przecież na TV4 Tongue
Odpowiedz
E tam. Jetix powinien normalnie je przejąć i rozwijać. Brakuje nowych Żółwi.

...Motomyszy? Boże drogi, to... coś? Zamiast dzieł pokroju VR Troopers, Teknomana i innych? "Słucha fanów"? Bodaj miał być jakiś specjal czy kinówka Motomyszy i tyle...
Odpowiedz
Pokemony na TV4? Stare odcinki, ostatnia seria miała premierę w 2006 roku, a na dźwięk słowa "Pokemon" w czasie rozmowy telefonicznej odkładają słuchawkę!

Ale Jetix mógłby którąś ze starych serii powtórzyć (wszystkie serie Pokemona, które były dotąd w Polsce to 312 odcinków, z czego 104 było ostatnio powtarzane 2005/2006).
Odpowiedz
A skąd wiesz, dzwoniłeś do nich Big Grin ?

A jeśli chodzi o przywrócone seriale to to już kwestia gustu. Z tym słuchaniem fanów, to cóż... Nie sądzę aby licencja za Motomyszy im zalegała, bo parę ładnych lat w TV ich nie było. Cieszy mnie to że ostatnio coraz więcej powrotów jest, bo pamiętam jak pod koniec roku serialów zaczęło ubywać, w lutym to już w ogóle chyba rekord jakiś pobili z ich ilością. Teraz jest coraz lepiej, mam nadzieję że z kolejnymi miesiącami będą powracały kolejne seriale.
Odpowiedz
Taka ciekawostka: w Czechach od 2 czerwca Jetix będzie nadawał całą dobę, ciekawe kiedy u nas wprowadzą emisję 24-godzinną?
Odpowiedz
Coś mi się zdaje że to tylko kwestia czasu. Stawiam że jeszcze w tym roku Smile
Odpowiedz
Ciekawe, czy Motomyszy ze starym lektorem, czy może zrobionym na nowo dubbingiem?
Jerry i paczka kiedyś było z lektorem, a potem zrobili dubbing, może tu też tak być...
Odpowiedz
Wątpię aby Jetix inwestował w dubbing... Zwłaszcza że serial emitowany będzie w bardzo porannych godzinach. Jestem niemal pewien że pozostanie lektor, ale cieszy mnie to, bo jestem przyzwyczajony do głosu Tomasza Knapika Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości