Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kreskówki, które chciałbyś zobaczyć na jetix lub innym kanale.
Założyłem ten temat żeby troche rozkręcić to forum bo prawie nikt nic nie pisze. Podajcie tu tytuły swoich kresek, które chcielibyście zobaczyć w polsce. Oto moja lista:
- Viva Pinata
- Kirby right back at ya!
- Dinosaur King
- Di-gata defenders

I jeszcze nowe odcinki Yu-gi-oh! Tylkojak by już miały być to nowy dubbing zrobić do tych pierwszych odcinków bo napewno gdy to zostawić tak jak jest a nowe dubbingować była by wielka różnica w głosach i w słownictwie bo błędy są. To tyle czekam na wasze propozycje mam nadzieję że wy też macie marzenia Tongue
Naruto Shipuuden
Combo-Ninos
nowe odcinki Rodzina Tofu
Taka jest moja propozycja
Zeby to było choć troche realne to podawajcie pozycje które sąlub były emitowane lub gdy są potwierdzone nowe odcinki. Szkoda tylko że nikt prawie nie interesuje się tym tematem a stworzyłem go aby rozkręcić to forum choć troche. Żeby nie robić OT to dodam:
- Digimon każda część
- Coconut Fred's Fruit Salad Island
Na Digimony jest realna szansa na Jetix oraz na Animax (tutaj niestety lektor). Ale to raczej odległa przyszłość...

A tak w ogóle, to ja chcę nowe odcinki Pokemonów, niestety nie ma szans Sad
Oby twoje słowa się spawawdziły daru ze Digimony na Jetix, Bo wolałbym zobaczyć je z dubbingiem. Moim zdaniem zaraz po Adventure najfajniejsza serai to data Squad
chcałbym zeby na jetix powruciły digimon, beyblade v force,beyblade
Digimon to byłaby świetna rzecz, ale to o czym najbardziej marzę w tej chwili, to nowe odcinki Shin Chana... Tutaj niestety nie ma szans, pewnie UK doszło do wniosku, że anime jest zbyt deprawujące.
Spectacular Spider-man, Wolverine and the X-Men. No i 4 serię X-Men:Evo, ale to CN...
Naruto Shipuuden
Ganz
Naruto Shippuden
Digimony będą na disney xd sami zobaczcie liste kreskówek które będą http://pl.wikipedia.org/wiki/Disney_XD
Pokemony nowe odcinki
dinosaur king
i to wszystko co chciałbym zobaczyć

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości