Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Październik 2008
W październiku pojawią się dwa nowe seriale:
-Power Rangers Operation Overdrive (emisja codziennie o 10:40, 18:00 i 21:05)
-Transformers Animated

Ponadto godziny emisji Galactik Football: codziennie o 9:50, 15:30, 15:55 i 19:50.
Odpowiedz
Czy to prawda że w pazdzierniku powraca serial Sonic X?

Odpowiedz
Jeszcze nie wiadomo.
Odpowiedz
Raczej jakieś powroty się szykują, w końcu po PR pozostanie spora dziura już we wrześniu...
Odpowiedz
Mam takie pytanko wiadomo ile odcinków wyemitują transformersów ? Bo 1 seria ma 16 odcinków więc nie wiem. Powiem szczeże że jestem zdziwiony transformersami na jetix.
Odpowiedz
Pewnie 16 Tongue

Cytat:Power Rangersów trochę mi szkoda (mogliby jakieś starsze serie dać!).

Pewnie dadzą więcej H2O, Agentek (fuj), WITCHa (podwójne fuj) i Team Galaxy (fuj fuj fuj!) i tym podobnych... Logiczny byłby powrót Hulka i X-Mena.

(Pokemony mogliby wrócić Sad)
Odpowiedz
Pewnie brak zainteresowania przy emisji Energonu i Cybertronu na CN sprawił, że z serii zrezygnowano; lub w innych krajach, do których "nasz" CN dociera, kto inny wykupił licencję...

Taki amerykański CN pokazywał np. Team Galaxy ;-)
Odpowiedz
Martwi mnie tylko że nie ma Wojowniczych żółwi ninja. I tylko żółwi brak Tongue. A jeśli chodzi o transformers to mam nadzieję, że wykona dubbing studio eurcom. Z dwojga złego wolę Eurocom od katowic. Jeszcze na koniec małe pytanie czy Transformers Animated to tytuł roboczy czy taki, który będzie nas już zawsze obowiązywał.
Odpowiedz
Być może będzie tłumaczenie. LazyTown też przecież nie zapowiadano od razu jako Leniuchowo.
Odpowiedz
Ani Dino Thunder jako Dino Grzmot, a Mystic Force na stronie Węgrzynowskiej widniało jako "Magiczna Moc" Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości