Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel na DVD!!!
Exclamation 
Animowani bohaterowie Marvela na DVD

Pod koniec sierpnia firma Media Service zacznie wprowadzać na polski rynek, po raz pierwszy w historii, całą serię filmów animowanych z bohaterami Marvela. Łącznie przez 2 lata pojawić się ma 86 wydań - każde wydanie to 3 boxy DVD, z których każdy będzie zawierał po dwie płyty. Poniżej prezentujemy okładki pierwszych płyt z serii.

News i okładki na stronie: http://www.komiks.gildia.pl/news/2008/08/animowani-bohaterowie-marvela-na-dvd

Słowem: Wow! Zapowiada się naprawdę wysyp kreskówek Marvela. Naprawdę świetnie! Mam nadzieję, że ceny będą przystępne. 86 x 3 x 2 = 516 płyt DVD! Czyżby mielibyśmy się doczekać także takich serii jak Spider-Man Unlimited, Spider-Man MTV, czy z CN, X-Men: Ewolucja i Fantastyczna Czwórka? Ciekawe kiedy start, zapowiada się wspaniale!
Odpowiedz
Nie no suuuuper. Mam nadziję że od tego momentu cos ruszy na naszym rynku i będzie toego coraz więcej.
Odpowiedz
Nie zabierajcie nam najlepszych dubbingów! Tongue
Odpowiedz
Jak znam życie będzie tak jak z Power Rangers 24 .99 zł jedna płyta, więc od razu mówię, że za drogo.
[Obrazek: 31712.gif]
[Obrazek: 15oh5ori_userbar1.jpg]
Odpowiedz
Muszę Ci powiedzieć że trafiłeś, Rafcios Smile Jedno wydanie będzie miało dwie płyty DVD i kosztować będzie 49,99zł.
Odpowiedz
Ale nie wiemy jeszcze ile odcinków będzie na płycie Tongue
Odpowiedz
Sądząc po okładach dwupłytowe wydanie=13 odcinków... Chociaż do końca nie wiadomo... Oby...
Odpowiedz
Pewnie 1 plyta = 4-5 odcinków, więcej na pewno nie dadzą. Nie spodziewajcie się rewolucji, bo takie rzeczy robią byle jak, po to by szybko zebrać kasę. Po resztą i tak pewnie wszystkich plyt nie wydadzą.
[Obrazek: 31712.gif]
[Obrazek: 15oh5ori_userbar1.jpg]
Odpowiedz
Ja też myślę że nie wydadzą wszystkich mimo to mam nadzieję że na jednej płycie będzie 6-7 odcinków i tym samym każde wydanie będzie jednym sezonem.
Odpowiedz
W końcu mogą dać płytki Dual Layer Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości