Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
[Obrazek: atom.gif]

INFORMACJE OGÓLNE:

Tytuł: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
Tytuł org.: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines
Ilość odc.: 52
W emisji: 52
Ilość serii: 2
Ilość minut: 22
Światowa premiera: 27.08.2005 r.
Polska premiera: 10.09.2005 r.
Produkcja: Sip Animation
Dubbing: Studio Eurocom

OPIS:

Z Jetix.tv.pl: Dużo dobrego humoru, odlotowi bohaterowie, szybka akcja, nowoczesne gadżety i siła przyjaźni przeciwko złu to A.T.O.M. Alpha Teens On Machines.
Niedaleka przyszłość jest dzika, niebezpieczna i całkowicie opanowana przez ultranowoczesne technologie. Zespół Alpha Teens to Axel Manning i jego czwórka przyjaciół: Hawk, King, Shark i Lioness. Zebrał ich pewien bogaty osobnik o nazwisku Mr. Lee. i wyposażył w najnowocześniejsze i najbardziej odlotowe gadżety i pojazdy.
A.T.O.M. podejmą się każdego zadania pod warunkiem, że jest ekstremalnie niebezpieczne i że będą mogli wykonać je po swojemu. Jednym z nich będzie konfrontacja z Mr. Painem, który po brawurowej ucieczce z więzienia pragnie zemsty za pewne tajemnicze wydarzenia z przeszłości.

Z biblioteki Jetix: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines - dużo dobrego humoru, odlotowi bohaterowie, szybka akcja, nowoczesne gadżety i siła przyjaźni przeciwko złu.
Niedaleka przyszłość jest dzika, niebezpieczna i całkowicie opanowana przez ultranowoczesne technologie. Zespół Alpha Teens to Axel Manning i jego czwórka przyjaciół: Hawk, King, Shark i Lioness. Zebrał ich pewien bogaty osobnik o nazwisku Mr. Lee. i wyposażył w najnowocześniejsze i najbardziej odlotowe gadżety i pojazdy.
A.T.O.M. podejmą się każdego zadania pod warunkiem, że jest ekstremalnie niebezpieczne i że będą mogli wykonać je po swojemu. Ich największy wróg to Mr. Paine, który po brawurowej ucieczce z więzienia pragnie zemsty za pewne tajemnicze wydarzenia z przeszłości.

ZOBACZ TAKŻE:
Odpowiedz
Fajny serialik, wielka szkoda, że niedokończony. Tak naprawdę to jak dowiedziałem się że druga seria jest ostatnią (to było zanim jeszcze wyemitowano w Polsce odcinki 40-52) cieszyłem się z tego, bo pomimo że lubiłem ten serial, uważałem że nie można w kółko ciągnąć tego samego wątku i po prostu, uważałem że ew. 3 seria byłaby gorsza od pozostałych. Po polskiej emisji 52 odcinka zmieniłem zdanie. Chciałbym aby chociaż powstał specjalny epizod w którym dokończono by wątki zaczęte pod koniec 2 serii. Chociaż niestety, tak się najpewniej nie stanie. A szkoda.
Odpowiedz
Jetix premierowe odcinki serialu emitował niezgodnie z kolejnością. Podczas ostatniej emisji serialu (we wrześniu 2008) Jetix emitował ATOM już według prawidłowej kolejności, którą zamieszczam poniżej (w nawiasie numer odcinka podczas premiery)

ODCINKI:

SEZON I
01 Paine - cień z przeszłości, cz. 1 (01)
02 Paine - cień z przeszłości, cz. 2 (02)
03 Dotyk Paina (03)
04 Oko w oko z Fleshem (04)
05 Spotkanie z Mistrzem (08)
06 Na głębokości (06)
07 Zaciemnienie (24)
08 Pułapka (05)
09 Eksperyment (07)
10 Ostatnie starcie (09)
11 Burzowy dzień (11)
12 Naturalne przyciąganie (10)
13 Podwójna twarz (12)
14 Spydah, pająki są wszędzie (14)
15 Ja, Paine (16)
16 Królewski cios (13)
17 Cierpienie Paina (15)
18 Drużyna Omega (19)
19 Zły Bonez (20)
20 Córeczka tatusia (22)
21 Ucieczka (17)
22 Wielki sen (18)
23 Miecz Jo Lan (21)
24 Podziemna kryjówka (23)
25 Zdalne sterowanie (25)
26 Potyczka (26)

SEZON II
27 Mistyfikacja (27)
28 Odkrycie (28)
29 Jazda w dół (29)
30 W głębi morza (30)
31 Wskrzeszenie (31)
32 Drenaż mózgu (32)
33 Kemping z wrogiem (33)
34 Ocalić Paine'a (34)
35 Przebudzenie Krakena (39)
36 Wstrząs (35)
37 Teoria snu (36)
38 Ojcowie i córki (37)
39 Zaprogramowany (38)
40 Dziewczyny z Brazylii (40)
41 Zmutowane zabawki (41)
42 Powrót Massy (42)
43 Górna granica (43)
44 Ojcowie i synowie (44)
45 Sztuka przetrwania (45)
46 Przygoda w ZOO (46)
47 Przedziwna para (47)
48 Cichy wielbiciel (48)
49 Hiper rzeczywistość (49)
50 Sługa dwóch panów (50)
51 Pełne koło (51)
52 Ogon węża (52)
Odpowiedz
Polsat również leci tą złą, ba! Nawet wydania DVD są według niej!

A faktycznie - ostatnia emisja serii 2 (niedokończona) była już wg tej "dobrej" kolejności, co zaowocowało wymieszaniem Kopczyńskiego i Szczerbińskiego...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości