Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkrótce na Disney XD
Wkrótce
Poniżej prezentujemy listę seriali / serii / filmów, które być może już wkrótce pojawią się na Disney XD.

Zdubbingowane, oczekujące na emisję:
  • Nie ma to jak hotel - seria 3 (74-87 - 14 odcinków) - dubbing: Sun Studio Polska

Z istniejącą wersją lektorską, oczekujące na emisję:
  • Filip z przyszłości - seria 2 (22-42 - 21 odcinków)

Seriale, których polska premiera zaplanowana jest na grudzień 2010:
  • Para króli - seria 1 (1-26 - 26 odcinków)

Programy, których polska premiera zaplanowana jest na 2011 rok:
  • Ucieczka z wyspy skorpionów - Reality Show

W trakcie tłumaczenia/dubbingowania lub prawdopodobnie już zdubbignowane:
  • Connor Heath: Szpieg stażysta - seria 1 (12-13 - 2 odcinki) - dubbing: SDI Media Polska
  • K9 - seria 1 (23-26 - 4 odcinki) - dubbing: SDI Media Polska
  • Suite Life: Nie ma to jak statek - seria 2 (42-45, 47-51 - 9 odcinków) - dubbing: SDI Media Polska
  • Fineasz i Ferb - seria 2 - dubbing: SDI Media Polska
  • Ja w kapeli - seria 1 (3, 12, 14-21 - 10 odcinków) - dubbing: SDI Media Polska
  • Kick Strach się bać - seria 1 (10, 13-17, 19-20 - 8 odcinków) - dubbing: SDI Media Polska
  • Aaron Stone - seria 2 (30-35 - 6 odcinków) - dubbing: SDI Media Polska
  • Zeke & Luther - seria 2 - dubbing: SDI Media Polska
  • Super Hero Squad Show - seria 1 (16-26 - 11 odcinków) - dubbing: Studio Sonica
  • Potęga i moc - seria 1 (?? odcinków) - dubbing: Master Film
  • Pokemon DP Gwiazdy Ligi Sinnoh - seria 13 (1-34 - 34 odcinki) - dubbing: SDI Media Polska
  • Dzieciak kontra Kot - seria 2 (27-52 - 26 odcinków + 13 odcinków krótkometrażowych) - dubbing: SDI Media Polska

Seriale wyprodukowane, oczekujące na dubbing/emisję:
  • Zafalowani - seria 2
  • Super Hero Squad Show - seria 2 (27-52 - 26 odcinków)
  • Jimmy Cool - seria 2 (27-52 - 26 odcinków)
  • Connor Heath: Szpieg stażysta - seria 2 (14-39 - 26 odcinków)

Seriale, które swoją premierę światową będą miały w 2010 roku:
  • Ja w kapeli - seria 2
  • Fineasz i Ferb - seria 3
  • Iron Man Armored Adventures - seria 2
  • Suite Life: Nie ma to jak statek - seria 3
  • Ja w kapeli - seria 2

Seriale, które swoją premierę światową będą miały w 2011 roku:
  • Kick Strach się bać - seria 2
  • Zeke & Luther - seria 3

Stan na 16.11.2010
Mają co emitować Tongue Brakuje mi na tej liście tabeli gdzie data premiery nie jest znana. A w niej Król szamanów Oban Star Racers i WITCH Czarodziejki
Hm? Nic mi nie wiadomo o planach kontynuacji tych serii...
Na stronie, która była jeszcze do niedawna Smile w dziale wkrótce były wypisane. Brakuje mi także tematu spekulacje co może się pojawić Tongue
Dodane Żółwie.

O kontynuacji Obana, WITCH i Króla szamanów nie ma ŻADNYCH potwierdzonych informacji. Równie dobrze mógłbym napisać o czwartej serii "Ach, ten Andy"...

A temat możesz założyć sam Tongue Choć generalnie raczej nic spoza tej listy raczej się na Jetix, póki co, nie pojawi.
Napisałem o tym gdyż jak mówiłem na stronie to było w dziale gdzie nie wioadomo kiedy będzie premiera. Co do pojawienia się myślę że duże szanse daje Dinosaur King
Wojownicze Żółwie Ninja mają już chyba ok. 145 odcinków, w pierwszym poście wspomniane jest tylko o odcinkach do 104. Ponadto brakuje mi też w planowanych premierach trzeciej serii Galactik Football, która pojawi się w 2010 (trwają już przygotowania do produkcji która ma się rozpocząć jeszcze w tym roku). Odnośnie Monster Buster Club to już na świecie trwają premiery drugiej 26-odcinkowej serii (a więc zapewne ostatnie 6 odcinków 1 serii zobaczymy z pierwszymi epizodami drugiej), czyli łącznie do następnego roku serial będzie miał 52 odcinki (bardzo prawdopodobne że również w Polsce). Seriale World of Quest, Magi-Nation i Combo Ninos oprócz wspomnianych 26 odcinków w pierwszym poście będą miały także kolejne, 26 epizodów. Zapewne w 2009.
Właśnie że będzie 3 seria króla szamanów, będzie o tym że Hao (zeke) się odrodzi i kontynuacja Turnieju szamanów.
Żółwie miały część odcinków pominiętych... Fakt, MOGĄ dać Fast Forward, ale to zależy... Równie dobrze mogą olać :/

A skąd informacja o Monster Buster Club?

O drugiej serii Combo Ninos i Magi-Nation nic mi nie wiadomo, wolałbym tego nie dawać do jakiegoś potwierdzenia oficjalnego... Choć może i tak będzie.

Co do Króla szamanów - bzdura.
Żadna bzdura te informacje są potwierdzone. Poszukaj w necie to znajdziesz.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości